CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ

CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ


Novinky

04. 08. 2017 - Je lepší nemovitost zdědit, nebo dostat darem?

O tomto tématu mluvíme neradi, nicméně v mysli se to občas vynoří. Co se stane s našimi nemovitostmi, až tu nebudeme? Je výhodnější zbavit se majetku ještě během života, nebo sepsat promyšlenou závěť?

03. 08. 2017 - Omítání slaměných domů

Co bylo v dávných dobách běžnou praxí, je dneska považováno za alternativu. Slaměné domy s hliněnou omítkou vzbuzují spíš zvědavost než vážný zájem, ale ojedinělé už rozhodně nejsou. Pikantní na nich je, že je můžete omítnout holýma rukama.

02. 08. 2017 - Jak vybrat nejlepší hypotéku

Pořízení bytu či domu není levnou záležitostí. I přes řadu změn je hypotéka stále nejlepším řešením, jak si pořídit vlastní bydlení. Zamávat jednou pro vždy životu v pronájmu a přestěhovat se do vlastního?

01. 08. 2017 - 5 nových míst v Česku, která stojí za návštěvu

Pokud rádi cestujete českou krajinou, tento článek je určen právě vám. Nabízíme vám 5 nových míst, která byste jistě měli zařadit do svého cestovatelského plánu. Nechte se inspirovat pro svůj další výlet.

31. 07. 2017 - Soutěž o nejlepší veletržní stánek

Navrhni veletržní stánek pro Fakultu lesnickou a dřevařskou ČZU v Praze a vyhraj 35 000 Kč! Podle tvého návrhu se postaví skutečný veletržní stánek, který bude fakulta používat i v dalších letech.

Mediální partneři

Odborní partneři