slideshow-page

pro vystavovatele

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE

Vystavovatelům nabízíme:

Pronájem výstavní plochy ve 3D expozice stavebních materiálů a výrobků

Prezentace formou výstavy trojrozměrného exponátu – výrobku, konstrukčního systému případně banneru. Exponáty jsou seřazeny do tematických celků. K dispozici jsou tematické celky související s udržitelnou výstavbou a dále je k dispozici Interiérová vzorkovna, kde návštěvníci mohou shlédnout  především obkladové materiály, interiérové dlažby, dveře a schody. Výstava se nachází v přízemí budovy Nový Tuzex.

Aktuální plánek 3D expozice:

 Pudorys1

 

 Cena za výstavu se skládá ze dvou položek: nájemné za plochu ve výši 950,- Kč/ 1m2/měsíc. V případě více metrů čtverečních se cena za 1 metr snižuje. V případě zájmu pro Vás zajistíme také prospektový servis, který stojí 250,- Kč/měsíc. V rámci této služby předáváme návštěvníkům NSC prospekty a letáky Vaší firmy a tyto skladujeme a doplňujeme. Noví vystavovatelé ještě hradí jednorázový registrační poplatek ve výši 2 500,- Kč, který souvisí s pokrytím nákladů organizátora výstavy se zavedením Vaší firmy na webové stránky NSC, zápis do katalogu apod.

 

Prezentace na venkovní ploše

Téměř 11.000 m2 volných ploch vytváří jedinečný výstavní prostor, jehož nosným prvkem jsou vzorové montované domy. Jejich okolí však vytváří dostatek příležitostí k předvedení všech dalších produktů, souvisejících s venkovními úpravami domů, se stavěním a bydlením. Návštěvník najde na volných plochách především:
•    vzorové bazény, zastřešení bazénů, relaxační vířivé vany
•    dlažby, ploty, prvky zahradní architektury
•    zimní zahrady
•    vzorové zahradní úpravy

Cena za prezentaci na venkovní ploše je inviduální a odvozena od místa a plochy vystavovaného objektu.

 

Prezentace vzorového domu

Patříte-li mezi výrobce či prodejce montovaných rodinných domů, především domů na bázi dřeva, pak jsme tu pro Vás.
Naše „centrum“ je jedinou výstavou svého druhu v České republice, uplatňující koncept koncentrace významných hráčů ve svém oboru na jednom místě, osvědčený a stále rozvíjený především v Německu, Rakousku, Švýcarsku, ale i v dalších zemích.
Pouze Centrum vzorových domů dokáže oslovit tu pravou klientelu – zájemce o výstavbu domu. V kombinaci s dalšími službami a především za přímé účasti Vašeho vyškoleného kvalifikovaného prodejce působícího přímo ve vzorovém domě dochází k efektivnímu oslovení zákazníků, jehož úspěšnost není srovnatelná s jinými způsoby propagace.

Cena za prezentaci vzorového domu je inviduálně posuzována dle velikosti domu. Aktuální rozložení domů a volných míst:

NSC cedule recepce

 

Možnosti další prezentace:

Prezentace ve velkoplošné obrazovce

Vystavovatelé Národního stavebního centra mají možnost umístit firemní video do velkoplošné obrazovky v maximální délce 3 minuty. Možnost umístění videa je pro vystavovatele zdarma. Spoty jednotlivých firem budou zobrazovány po celou otevírací dobu.

Obrazovka se nachází ve 3D expozici stavebních materiálů a výrobků.

 

Prezentace v dotykové obrazovce

Možnost umístění powerpointové prezentace do dotykových obrazovek, které jsou přiřazeny k jednotlivým tematickým celků. Vystavovatelé umístěni v tematickém celku mají umístění prezentace do dotykové obrazovky zdarma.Aktuality na webu

Zašlete nám text o Vaší výrobní novince a my jej umístíme na náš web do sekce aktuality. Umístění novinky na web je pro naše vystavovatele zdarma.

 

Prostor pro menší přednášky

Vystavovatele mají k dispozici prostor určený pro menší přednášky a prezentaci produktu, kde lze využít i velkoplošné obrazovky. Prostor můžete využít i v případě jednání s Vašimi klienty. Pro vystavovatele nabízíme tuto možnost zdarma.

 

Podmínky prezentace

Pokud se Vám náš projekt zalíbí, domluvte si osobní schůzku a přijeďte se k nám podívat!
Není nic jednoduššího než podepsat přihlášku, uhradit tzv. „registrační poplatek“, přivézt a nainstalovat Váš exponát. 
Přihlášku ve formátu PDF si můžete stáhnout ZDE
Stanete se tak vystavovatelem Stavebního centra EDEN 3000 a získáte spoustu výhod, které toto centrum nabízí. Ostatní dokumenty (všeobecné podmínky a argumentárium) jsou ke stažení na konci stránky.

 

Oslovení vaší cílové skupiny:

Rádi bychom Vás co nejvíce přiblížili skupině lidí, kteří by se mohli stát Vašimi zákazníky nebo se kterými byste chtěli navázat spolupráci.
•    prezentace na odborném semináři
•    prezentace na semináři pro širokou veřejnost

Možnosti prezentace jsou následující:
•    výstavka v přednáškovém sále – představení Vašeho výrobku formou výstavky přímo na místě, kde se seminář koná
•    prospektové materiály – pokud do prezentace nechce investovat čas, tato forma umožňuje vložení Vašich prospektů do studijních materiálů účastníků
•    ;powerpointová prezentace – 20 minutová prezentace, prostřednictvím které představíte Vaši firmu a produkty  účastníkům semináře. K dispozici je vybavení přednáškového sálu – dataprojektor a plátno.

Vhodný seminář pro Vaši prezentaci vybírejte v sekci SEMINÁŘE.

 

Propagace

•   časopisy, média

Spolupracujeme s odbornými periodiky jako jsou Dřevo&Stavby, Sruby&Roubenky, Dům&Zahrada, Energeticky soběstačné budovy, Stavebnictví, Střechy, fasády, izolace a odbornými portály tzb.info, stavebniserver.com apod.

Protřednictvím těchto médií dáváme vědět o komplexním výstavním projektu zaměřeném na stavebnictví  těm správným cílovým skupinám.

•    propagace během IBF

•    propagace na stavebních veletzích FOR ARCH, FOR PASIV, Dřevostavby apod. a na větších konferencích během celého roku

•    Naši vystavovatelé jsou každoročně automaticky umístěni v katalogu Stavebních veletrhů a v elektronickém informačním systému ELIS.

•    V případě zájmu můžete propagovat v rámci veletrhů svůj produkt osobně – umožníme přítomnost obchodního zástupce během těchto veletrhů.

Vzhledem k výhodné poloze centra v areálu brněnského výstaviště a otevřenému vstupu pro návštěvníky přímo z veletrhů, stejně tak i tematitické souvislosti během dnů veletrhů navštíví stavební centrum tisíce návštěvníku zajímajících se o bydlení, rekonstrukce, alternativní zdroje energie apod.

Tato skutečnost je podporávana  naší reklamou ve veletžním rozhlase, stánkem stavebního centra na veletrhu, kde prodáváme odbornou stavební literaturu a zveme k návštěvě stavebního centra.

 

Informační katalog Národního stavebního centra

Každoročně před stavebními veletrhy vydáváme Informační katalog, kde jsou zapsáni všichni vystavovatelé stavebního centra a který slouží jako podklad pro návštěvníky výstavy. Slouží jako průvodce návštěvníka výstavou, ale i jako informační brožura představující všechny naše činnosti. Vystavovatelé jsou zde zařazení dle nomenklatury i abecedně.

Základní zápis v katalogu je zdarma, za poplatek je možno umístit do katalogu textovou informaci, logo i inzerát.

 

Zpravodaj

Elektronický zpravodaj je vydávaný 1 x měsíčně a je rozesílán na tísice e-mailových adres a zobrazen na našem webu. Čtenáři zde naleznou aktuality ze stavebnictví, informace o akcích a veletrzích, kterých jsme se zúčastnili, novinky ve stavebním centru a další. Vystavovatelé mají možnost za poplatek umístit inzerát do zpravodaje, informace o nových vystavovatelích ve stavebním centru je vkládána zdarma.

 

 

Dokumenty ke stažení :

 •  přihláška

•  všeobecné podmínky účasti

•  argumentarium

 

   • Sdílet: