There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nové vydání DŘEVO&stavby

Nové vydání časopisu DŘEVO&stavby je v prodeji od 14. července 2017. Příští číslo vychází 18. září 2017.

Prohlédněte si on-line ochutnávku tohoto vydání! Předplatné včetně starších čísel si můžete objednat v sekci Předplatné.

Časopis DŘEVO&stavby můžete zakoupit v síti prodejen Geco Tabák, HDS-Relay, na čerpacích stanicích Agip, OMV, Benzina a u všech dobrých prodejců tisku.

Co najdete v novém vydání časopisu DŘEVO&stavby?
• Redakční návštěvu z Ladova kraje, návštěvu nízkoenergetické dřevostavby se schody k bazénu, dřevostavbu postavenou na výšku a rychle nakonec dřevostavbu, která byla svým sousedem takto okomentována: „Jedu na šichtu a vidím louku, jedu ze šichty a na louce stojí váš barák!"
Novinku tohoto čísla jsme připravili v podobě Fotoeditorialů, které vybízí k líné formě čerpání inspirace, totiž k prohlížení fotografií.
• V rámci seriálu Škola interiéru vám tentokrát ukážeme 6 principů, které vás dovedou ke klidnému a plnohodnotnému spánku 
Dřevomateriály v interiéru mohou mít různou podobu, my se tentokrát věnujeme dýze, která má schopnost vytvořit povrch přímo noblesní.
• V sekci vize nabízíme exkluzivní informace a vizualizace projektu Český ostrovní dům, který chystá svou první realizaci domu, nezávislého na sítích, již na rok 2018.
Rozhovor s architektem Martinem Rajnišem není doporučován pro citlivější povahy. Nejen proto byste si jej měli přečíst. Za hovorovou mluvou a postojem rebela se skrývá neotesaný, přímočarý a prozíravý pohled na svět.
• Má to svoje výhody, míti chajdu u vody! Fajnová mini dřevostavba na vodě je další nápaditým řešením pro originální bydlení...
Sruby a roubenky – jejich technologie se stále vyvíjí. Redaktorka Ing. arch. Lucie Němcová poutavě a srozumitelně provede čtenáře problematikou masivních dřevostaveb.
• Jednotka nano se dostává až do stavebnictví, v případě našeho článku konkrétně do oken. Řeč bude o nanovláknité membráně.
• Číslo finišuje několika dobrými referencemi a přímými zkušenostmi s bydlením v dřevostavbě; známí architekti potvrzují klady bydlení v dřevostavbách faktem, že pro dům na bázi dřeva už nemusí nikoho přesvědčovat.
• Ještě nemáte svůj projekt na dřevostavbu? I tentokrát nabízíme tři moderní. Možná je jeden z nich tím správným pro vás, pro vaši rodinu...
...toto a mnoho jinéhonajdete v aktuálním čísle!

Každý čtenář navíc v časopise najde svůj lístek na veletrh FOR ARCH, a to zcela ZDARMA.

titDaS417 378x

g  • Sdílet: