There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Den otevřených dveří v Národním stavebním centru v Brně

„Den otevřených dveří 2017“.

PROPERITY Group se stala vlastníkem společnosti Národní stavební centrum s.r.o., která provozuje CENTRUM VZOROVÝCH DOMŮ EDEN 3000 v Brně, které sousedí s budovou NOVÉHO TUZEXU a Brněnským výstavištěm BVV.

Smyslem akce „Den otevřených dveří“ bude prezentovat a přiblížit zájemcům z řad široké veřejnosti nový koncept Národního stavebního centra, který nabízí komentované prohlídky exponátů řady vystavovatelů, komplexní informace a kontakty na firmy a odborníky ze stavebnictví. V rámci akce bude také představen nový projet „Průvodce výstavby rodinného domu“.

Jedním z dalších témat Dne otevřených dveří budou i moderní nízkoenergetické a modulové dřevostavby, protože akce bude součástí celostátního Dne dřevostaveb 2017, který organizuje Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD).

DOD2017 banner 

 

V Centru vzorových domů si budete moci domy nejenom prohlédnout, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců jednotlivých firem důležité informace, které při svém rozhodování před zahájením výstavby potřebujete, tj. ceny, možnosti financování, průběh stavebního řízení, časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů technickými zařízeními apod. Jedním z partnerů bude i Realitní společnost České spořitelny, jejíž pracovníci Vám poradí ve věci získání vhodného pozemku pro výstavbu rodinného domu.

Všechny dřevostavby, které se v Centru vzorových domů v areálu NSC nachází, budou v sobotu 7.10.2017 pro Vás otevřeny od 10:00 do 18:00 hod. Detailní informace o vzorových domech, které můžete v Národním stavebním centru navštívit a získat zde všechny potřebné podklady a informace naleznete na www.stavebnicentrum.cz v sekci „vzorové domy“.

Kromě návštěvy vzorových domů pro Vás budou připraveny přednášky odborníků a také individuální odborné poradenství v oblastech:


- Výstavba dřevostavby od A do Z,
- Úsporné vytápění tepelnými čerpadly,
- Výstavba a údržba bazénu,
- Financování nového domu hypotečním úvěrem.

 

Návštěvníci akce Den otevřených dveří 2017 budou zařazeni do slosovací soutěže o zajímavé ceny (více na www.dendrevostaveb.cz/soutez). Během akce si budete moci prohlédnout kromě vzorových i ostatní exponáty Národního stavebního centra, jako jsou bazény včetně zastřešení, dlažby, oplocení, tepelná čerpadla, klimatizační zařízení, osvětlení a další. První tři návštěvníci vybraných vzorových domů obdrží zdarma celoroční předplatné časopisu Dřevo a stavby. Zajištěno je i občerstvení a bohatý doprovodný program.

Říjnové konání letošního Dne otevřených dveří 2017 pro Vás bude dobrou příležitostí se inspirovat, poradit a získat odpovědi na Vaše otázky související s výstavbou nebo rekonstrukcí domu. V případě, že se pro nový dům rozhodnete, můžete se už o prázdninách příštího roku do svého domu snů nastěhovat. Postavit novou kvalitní dřevostavbu v průběhu několika měsíců je dnes běžným standardem.

Za tým Národního stavebního centra

Ing. Vratislav Blaha
Tel: 602 702 743  • Sdílet: