There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

NOVÝ PROFIspeciál 2017

NOVINKA - DŘEVO&stavby PRO MĚSTA A OBCE jako inspirace a návod na dřevostavby pro veřejný život právě posíláme starostům, zastupitelům měst a obcí, urbanistům a městským architektům!

PROFIspeciál 2017 je extra vydání časopisu DŘEVO&stavby, v němž najdete novinky z oboru, technicky zaměřené články pro odborníky a řadu důležitých informací a prezentací firem, které vyrábějí produkty pro vaše praktické využití v oboru dřevostaveb. Dozvíte se, co vám mohou nabídnout a čím vám mohou v oboru dřevostaveb pomoci. Distribuce časopisu: přímo a zdarma výrobcům dřevostaveb, subdodavatelům pro dřevostavby, architektům, projektantům a vůbec širší odborné veřejnosti spolu s NOVINKOU - supplementem DŘEVO&stavby pro města a obce 2017.
Supplement DŘEVO&stavby PRO města a obce slouží jako inspirace a pobídka k realizaci dřevostaveb, městského mobiliáře a vůbec chytrých řešení ve veřejném prostoru. Supplement DŘEVO&stavby pro města a obce 2017 vychází rovněž také samostatně a je distribuován žadatelům dotací Státního fondu životního prostředí - kompetentním osobám na úřadech měst a obcí.

Chci si prohlédnout online verzi nebo objednat PROFIspeciál či supplement DŘEVO&stavby pro města a obce 2017 ZDARMA. 

Z obsahu speciálů:

PROFIspeciál 2017

Novela stavebního zákona – legislativní vývoj a vliv na české stavebnictví, budovy s téměř nulovou spotřebou, kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaického systému, použití dřeva ve vícepodlažních budovách, požární odolnost a bezpečnost lehkých dřevěných skeletů budov, komín v těsné dřevostavbě, ochrana před bleskem pro dřevostavby podle platné legislativy ČR, prostorová akustika v bytových interiérech, montáž stěny pro akusticky chráněnou místnost, suché podlahy – lehké a přesto účinné, diagnostika a akustika dřevostaveb v obraze, drcená sláma jako stavební materiál, základní principy a metody navrhování tesařských spojů, moderní trendy v technologii výroby oken a dveří.

obalka ps2017 komob 05


DŘEVO&stavby pro města a obce (supplement)
Aktuální dotační programy, zadávání veřejných zakázek, zdravé vnitřní prostředí v českých školách, rozhovor s Kevinem Flanaganem o městech budoucnosti, realizace pro edukaci a realizace pro veřejný prostor (hasičská zbrojnice, komunitní kostel, stadion nebo tribuna), realizace pro bydlení.


PROFIspeciál 2017 časopisu DŘEVO&stavby vyšel 17. 7. 2017. Je zpracován v tištěné i on-line verzi ve formátu běžného vydání časopisu DŘEVO&stavby o rozsahu 160 stran.  • Sdílet: