There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Spolupracujeme s vysokými školami

16. listopadu jsme propůjčili náš areál ke studijním účelům. Studenti z Ústavu soudního inženýrství VUT  v Brně si na vzorových domech nacvičovali prohlídku nemovité věci, která se běžně vykonává při ocenění stavby. V tomto případě šlo především o prohlídku stavby, sepsání protokolu o prohlídce či zaměření stavby.  „Pro studenty je to skvělá možnost vyzkoušet si reálné úkony z oceňovací praxe“ říká Tomáš Hrdlička, který studenty při prohlídkách vedl. 

IMG 20171116 112809 IMG 20171116 115051

Rozhodně se ale nejedná o ojedinělou spolupráci Národního stavebního centra se vzdělávacím sektorem.  V polovině října jsme již po několikáté připravili pro studenty Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity exkurzi do Centra vzorových domů. Vyjma prohlídky jednotlivých vzorových domů byla pro studenty připravena také přednáška o vztahu dřevostaveb k principům udržitelné výstavby. 

DSC03836 IMG 20171116 110540 1

Velké díky patří všem vystavovatelům Národního stavebního centra, kteří umožnili studentům nahlédnout do jednotlivých vzorových domů.  Jsou to společnosti Atrium, Haas Fertigbau a RD Rýmařov.

Již nyní plánujeme další spolupráci s vysokými a středními školami na nadcházející rok. Rádi otevřeme náš areál i vašim studentům, neváhejte nás kontaktovat. 

 

   • Sdílet: