34f709ebf9993ec2c8ba6b20e741b078.jpg
2ac65357dc22cc524e6ba1220c8db4f5.jpg
9ab123e50834bfe528a714c6c1a2173a.jpg

Novinky

Dřevostavitel na veletrhu v Holešovicích nesmí chybět. Přijďte se za námi podívat!

Událost roku ve světě dřevostaveb se blíží. Veletrh Dřevostavby v pražských Holešovicích proběhne v termínu 1.–4. února 2018. Dřevostavitel bude u toho! A chystá pro Vás nabitou expozici, na které Vás čeká interaktivní online kurz, Pomocník pro volbu správné firmy, virtuální 3D prohlídka aktivní dřevostavby a mnoho dalšího.

 

„Naše letošní expozice provede zájemce o dřevostavby všemi důležitými kroky při stavbě domu: načerpání kvalitních informací, výběr správné firmy a volba domu podle svých představ. Chystáme i žhavou novinku – virtuální 3D prohlídku aktivní dřevostavby.“ říká Ing. Petr Novák, zakladatel portálu Dřevostavitel.cz.

 

Co můžete u Dřevostavitele objevit a zažít?

Na stánku Dřevostavitele naleznete tři stanoviště s různým zaměřením a vyžitím.

 

Stanoviště 1: Načerpejte informace.

Prvním krokem v každém velkém projektu je vždy získání kvalitních informací. Portál Dřevostavitel.cz Vám nabízí odborné články s ověřenými informacemi.

 

Pokud jste líní čtenáři, máme pro Vás interaktivní online kurz Stavíme dům aneb 6 kroků k vlastnímu bydlení. Díky němu se pomocí několika video-lekcí dozvíte tipy a triky, jak postavit svůj dům a nepřijít u toho o všechny peníze a nervy. V rámci veletrhu Dřevostavby můžete kurz navíc získat za zvýhodněnou cenu.

 

Stanoviště 2: Zvolte stavební firmu.

Výběr firmy je zásadním krokem při Vaší stavbě. Proto na Vás na druhém stanovišti bude čekat Pomocník Dřevostavitele. Jedná se o interaktivní kiosek, který Vám na základě Vašich požadavků doporučí tu nejvhodnější firmu přesně pro Vás. Pokud bude firma na veletrhu přítomna, rovnou Vás k ní zavede.

 

Stanoviště 3: Vyberte si dřevostavbu.

Jako třetí krok přichází volba samotné stavby. Ať už chcete typový nebo individuální projekt, na Dřevostaviteli rozhodně načerpáte inspiraci. Vybírejte si! Prohlédněte si nejoblíbenější české dřevostavby v Galerii 100 dřevostaveb. Inspirujte se projekty dřevostaveb nebo si zarezervujte osobní návštěvu vzorových domů. A jako bonus pro Vás letos připravujeme i 3D virtuální prohlídku aktivní dřevostavby. Vychutnejte si ji! Nasadíte si brýle a ocitnete se v jiné realitě...

 

Dále pro Vás chystáme virtuální 3D reportáž a živý vstup z veletrhu. Sledujte náš Facebook a nic Vám neunikne.

 

Zajímavou expozici a celý tým Dřevostavitele můžete navštívit od 1. do 4. února 2018 v pravém křídle Průmyslové paláce na stánku PK12

   • Sdílet: