There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Dřevěné stavby roku 2012 a 2013

 Putovní galerie DSR 2012 zakotvila v Národním stavebním centru v Brně.

 Zveme Vás k nám na návštěvu a prohlídku putovní galerie Dřevěnné stavy roku 2012, kterou u nás najdete od tohoto týdne.

    

 

DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013

Soutěžní anketu „Dřevěná stavba roku“ (DSR) vyhlašuje Nadace dřevo pro život pod záštitou Ministerstva zemědělství, Ministerstva průmyslu a obchodu a Svazu měst a obcí.
Účelem ankety je ukázat lidem výrobky z jedinečného a krásného stavebního materiálu – DŘEVA a tím zvýšit zájem veřejnosti o jeho využívání.
Cílem kategorií „Dřevěné konstrukce“, „Moderní dřevostavby“, „Roubené domy“ a „Interiéry“ je seznámit širokou veřejnost s návrhy i s konkrétními realizacemi staveb a s jejich autory.
Prezentace všech přihlášených autorů je svým rozsahem přesně definována a není závislá na vítězství. Tím je umožněno všem účastníkům v průběhu projektu DSR oslovit a získat nové zákazníky.
Vítězství v anketě DSR získají Ti, které veřejnost a porota vyhodnotí jako nejlepší.

TERMÍNY A PŘIHLÁŠENÍ

Stavby a interiéry je možné přihlásit v termínu od 1. října 2013 do 31. ledna 2014.
Díla přihlašuje Přihlašovatel, který vyplní jednoduchou Přihlášku a uhradí prezentační poplatek. Podklady nezbytné pro prezentaci přihlášených děl jsou specifikované ve formuláři s názvem Dokumentace díla/děl a jsou předávány organizátorům v elektronické podobě. Všechny tyto dokumenty a instrukce jsou k dispozici na stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu

ROZSAH PREZENTACE

Každé dílo a jeho autor získává přihlášením do projektu DSR tento rozsah prezentace:

Internetová prezentace
Díla jsou pod jménem svého autora prezentována na vlastní samostatné stránce na webových stránkách www.DrevenaStavbaRoku.eu. Tato prezentace je formou vizitky autora a zahrnuje veškeré kontaktní údaje. Zobrazení webu je přizpůsobeno také pro mobilní telefony a tablety.

Tištěný katalog DSR
Díla jsou prezentována na vlastní samostatné stránce tištěného, plnobarevného katalogu formátu A5. Stránky katalogu zahrnují kontaktní údaje autora a zkrácenou verzi prezentace soutěžního díla.
Katalog DSR je také publikován v online podobě přizpůsobené i mobilním telefonům a tabletům.

Putovní galerie DSR
Díla jsou vytištěna na přenosné bannery a prezentována zejména na místech s velkou koncentrací potenciálních investorů, jako jsou např. stavební veletrhy, výstavy apod..

PREZENTAČNÍ POPLATKY

Jeden autor získává, díky podpoře partnerů DSR, právo prezentovat až tři svá díla.
•    Návrhy dřevěných konstrukcí a Návrhy moderních dřevostaveb
Autoři získávají prezentaci přihlášených děl zcela zdarma, díky finanční podpoře partnerů ankety.
•    Realizované dřevěné konstrukce, moderní dřevostavby a roubené domy
Přihlašovatelé hradí prezentační poplatek ve výši 10 000 Kč bez DPH a získávají možnost prezentovat až 3 díla téhož autora.
•    Realizované interiéry
Přihlašovatelé hradí prezentační poplatek ve výši 7 000 Kč bez DPH a získávají možnost prezentovat až 3 díla téhož autora.

Více na www.DrevenaStavbaRoku.eu  • Sdílet: