There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

REKONSTRUKCE JINAK

 

Již jsou vybrány záměry na projekty rekonstrukce v rámci vzdělávacího projektu Navrhování rekonstrukcí trochu jinak.

Na základě uveřejněné výzvy vybralo Národní stavební centrum společně s partnerem projektu, Centrem pasivního domu, dva záměry pro vypracování projektové dokumentace pro rekonstrukci do velmi nízkého energetického standardu

Renomovaní odborníci z řad architektů a projektantů podrobí vybrané projektové dokumentace nezávislé odborné oponentuře a zpracují připomínky, náměty a návrhy optimalizace. Na workshopech představí projektantům své návrhy a pomohou s přípravou kvalitní rekonstrukce tak, aby proběhla co nejlépe z pohledu energetické i ekonomické efektivnosti. Projektant podle svého uvážení zapracuje náměty od oponentů. Workshopy budou probíhat ve čtyřech fázích: fáze studie, projekt pro stavební povolení, prováděcí projekt – stavební část a část TZB.

Výsledkem by měl být ekonomicky a energeticky optimalizovaný projekt, který bude zohledňovat nejnovější poznatky v oboru stavebnictví, příklad nejlepší praxe, který u nás dosud chybí.

První workshop proběhne 26. února 2014, další budou následovat vždy s měsíčním odstupem. Tyto workshopy budou přístupné také zástupcům cílové skupiny, pro které je vzdělávací projekt určen.

Jak se přihlásit?

V případě zájmu o bezplatnou účast na workshopech nás kontaktujte, již brzy se otevře přihlašování!

Kapacita na workshopu je omezená 15 místy!

 

Kontaktní osoba:

Ing. Evu Vrbová

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Telefon: 541 152 868, 606 078 819

 

Projekt „Navrhování rekonstrukcí trochu jinak“ (reg. č. CZ.1.07/3.2.04/05.0021) je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Projekt realizujeme s partnerem Centrum pasivního domu.

                                                                       

                                               • Sdílet: