There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Vyšlo nové číslo elektronického zpravodaje 1/2014

 

 V novém vydání elektronického zpravodaje se můžete dočíst například o Konferenci o Trvale udržitelné výstavbě 2014, která se bude konat 10. června 2014 na Fakultě stavební VUT v Brně.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na Stavebí veletrh Brno 2014, 23.-26. 4. 2014, Odborné semináře pro širokou veřejnost a Vzdělávací program: Nový přístup k navrhování, realizaci a provozování budov - trvale udržitelná výstavba.

Od minulého vydání elektronického zpravodaje se u nás událo spoustu novinek. Z nich například: Nový keramický bazén Mountfield na venkovní expozici, instalace QR kódů na exponáty a noví vystavovatelé: SUNIZER, TOPDOORS, RETIC a hlavní novinkou je nový mobilní pasivní dům od firmy DOMESTAV.

Od 1. dubna 2014 začal také příjem žádostí v oblasti rodinných domů v dotačním programu Nová zelená úsporám. Přijďte se tedy do Národního stavebního centra poradit ohledně požadavků na získání dotace a na informace o systémech pro snižování energetické náročnosti a také výstavbě rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Pro více informací si můžete celý e-zpravodaj prohlédnout ZDE

zpravodaj

   • Sdílet: