There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Newsletter ERA21 - 05/2014

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,

Minulé číslo jsme věnovali evropským městům, která nám mohou být inspirací, jak kvalitně a udržitelně zacházet s prostředím, ve kterém žijeme.
Minulý víkend proběhly evropské volby, které, dle zveřejněných výsledků, velký úspěch, co se týče volební účasti, nezaznamenaly.
Vraťme se proto z evropských vod na náš český píseček. Nechali jsme se inspirovat výzkumným projektem Architektura mimo centra a v nejnovějším čísle, které by k vám mělo doputovat koncem příštího týdne, jsme zapátrali po zajímavých stavbách a příbězích v regionech mimo tradiční centra (v České republice v podstatě všechny mimo Prahy a Brna), kde vládnou úplně jiné podmínky než v metropolích.

V červnu se s redakcí vypravíme po zajímavých českých realizacích, kandidátech do podzimních čísel. Pravděpodobně navštívíme nějaké konference, na které bude červen mimořádně bohatý: Křižovatky architektury (3. června v Praze), Smart Cities (3.–4. června v Brně), Trvale udržitelná výstavba 2014 (10. června v Brně) a samozřejmě reSITE (19.–20. června v Praze). A 12. června, jako ostatně celý rok, poplujeme s Architekty na jedné lodi!

Za redakci časopisu ERA21

Zuzana Morávková,
redaktorka

 

 pdf-newsletter.gif  • Sdílet: