There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Příprava dalšího ročníku DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU je v plném proudu

     

Právě ukončeným ročníkem ankety jsme si dali laťku dosaženého úspěchu ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU zase o pěkný kus výše.

A tak neležíme na vavřínech, ale intenzivně připravujeme její další ročník.

Radostí vítáme každý článek o naší činnosti a Vaší prezentaci (http://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/bydleni/nejlepsi-lonske-stavby-ze-dreva-podivejte-se-na-viteze/r~c7258400c54311e391780025900fea04/,http://www.drevmag.com/index.php/cz/informacni-servis/3274-ceny-za-nejlepsi-drevostavby-roku-2013-se-letos-udelovaly-ve-krtinach) s ještě větší radostí sledujeme narůstající zájem o naše webové a facebookové stránky, kdy se naše fanouškovská základna od začátku roku více než zpětinásobila.

Prezentace účastníků a partnerů DSR pokračuje i po vyhlášení výsledků ankety DSR:

16.-17.4.2014 - odborný mezinárodní seminář Volyně: Týden po předání cen jsme kompletní galerii oceněných staveb představili na největší odborné akci v zemi. Putovní galerii DSR navštívili všichni účastníci semináře už první den, protože byla součástí prostor registrace. Každý účastník také při registraci obdržel tašku s katalogem DSR 2013. V průběhu přednášek se o anketě DSR zmínila řada osobností, jak z domácí, tak ze zahraniční odborné scény

23.-26.4.2014 - Stavební veletrh IBF v Brně

- v pátek 25.4 proběhla v rámci hlavního doprovodného programu série přednášek na téma dřevostavby a nechyběla ani prezentace ankety DSR, kterou připravil Stanislav Müller. K dispozici byli i katalogy DSR.

Ještě ten den v podvečer se kompletní putovní galerie přesunula do nedalekého Národního stavebního centra, které je v bezprostřední blízkosti výstaviště, ale i v blízkosti unikátní prezentace montovaných rodinných domů. V prostorách NSC putovní galerie zakotvila na delší dobu a těší se nemalé návštěvnosti hostů národního stavebního centra

V následujícím období proběhnou jednání s medii a věříme, že se nám opět podaří získat nové partnery. Stále otevřená je také možnost spolupráce s novými partnery DSR. Budeme rádi i za Vaše tipy a doporučení.

O dalších uskutečněných aktivitách a jejich úspěchu si vás dovoluji opět informovat.

Pokud se vám již nedostává či máte zájem o větší množství tištěných katalogů, prosím kontaktujete vedoucího projektu pana Stanislava Müllera, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

        

      IMG 7068

 

IMG 7040       

           IMG 7059  • Sdílet: