There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR 2

 

OPVK_hor_zakladni_logolink_RGB_cz.jpg

Pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR – Edukace udržitelného rozvoje

Od srpna 2014 bude v prostorách Národního stavebního centra v Brně na ulici Bauerova 10 probíhat pilotní ověření vzdělávacího programu EdUR 2 – Edukace udržitelného rozvoje 2. Projekt vzniká v rámci globálního grantu OPVK Jihomoravského kraje za přispění prostředků z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR. 

Projekt je zaměřen na cílovou skupinu účastníků dalšího vzdělávání, konkrétně osob pracujících v oblasti provozu, správy a údržby budov. Jeho cílem je vzdělávání v oblasti modernizace a rekonstrukce stavebního fondu a optimalizace provozu budov v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje. Pilotní ověření bude probíhat prostřednictvím odpoledních seminářů/školení a jeho součástí je také jednodenní odborná exkurze.

Projekt EdUR 2 je rozdělen do tří vzdělávacích modulů:

A. Vzdělávací modul „Modernizace a rekonstrukce stavebního fondu“
• 7 školících dní, maximální počet účastníků 15,
• cílová skupina: projektanti, architekti, investoři a stavebníci, zaměstnanci stavebních firem a dodavatelé stavebních prací, výrobci stavebních materiálů, stavbyvedoucí, projektoví manažeři, stavební dozor, koordinátoři BOZP, státní správa, studenti SŠ a VŠ technického zaměření a další zájemci

B. Vzdělávací modul „Optimalizace provozu stávajících budov“
• 7 školicích dní, maximální počet účastníků 15,
• cílová skupina: investoři a majitelé budov, facitily manažeři, správci budov, projektanti technických zařízení budov (TZB), dodavatelé TZB, architekti, projektoví manažeři, státní správa, studenti SŠ a VŠ technického zaměření a další zájemci

C. Vzdělávací modul „Provozování budov s velmi nízkou spotřebou energie“
• 2 školicí dny, maximální počet účastníků 15
• cílová skupina: investoři a majitelé budov, projektanti, architekti, zaměstnanci stavebních firem a dodavatelé stavebních prací, výrobci stavebních materiálů, stavbyvedoucí, facitily manažeři, správci budov, státní správa, studenti SŠ a VŠ technického zaměření a další zájemci

Seznam všech témat k jednotlivým vzdělávacím modulům a termíny seminářů naleznete v níže uvedené tabulce.

Ke každému kurzu obdrží účastníci zdarma jako výukový materiál odborná skripta zpracována lektorem, který daný kurz přednáší.

Podmínkou pro bezplatnou účast na těchto seminářích je místo bydliště či zaměstnání v Jihomoravském kraji a nutnost absolvovat kompletní program A, B nebo C, to znamená, zúčastnit se všech školicích dní, které vzdělávací program obsahuje. Pro získání Potvrzení o absolvování vzdělávacího programu je nutné absolvovat celý vzdělávací modul A, B nebo C a úspěšně napsat závěrečný písemný test.

V případě zájmu o účast vyplňte závaznou přihlášku ZDE a čestné prohlášení ZDE a odešlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Kapacita vzdělávacího programu je omezená, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve!

edur2

 

   • Sdílet: