There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Veletrh Dřevostavby

1 drevostavby

10. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů

Dovolujeme si Vás pozvat na 10. Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů.

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ
11. - 14. 2. 2015
Výstaviště Praha Holešovice

 

Energeticky úsporné bydlení

Výstavba nízkoenergetických až pasivních dřevostaveb je nastupujícím trendem, a to nejen z důvodu stále rostoucích cen energie. Jedním z charakteristických rysů těchto staveb je nízká spotřeba energie na vytápění a tento faktor nutí projektanty i zákazníky k zamyšlení, jakou vlastně zvolit konstrukci domu, který je nejvhodnější systém vytápění, jaká okna budou dostatečně spolehlivá a funkční, který obvodový plášť nejlépe splňuje tepelně izolační schopnost stavby, atd. Na všechny tyto otázky můžete dostat odpověď na veletrzích energeticky úsporného bydlení – DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, WINDOOR EXPO a MODERNÍ FASÁDY ve dnech 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

DŘEVOSTAVBY

drevostavby

Podíl dřevostaveb na trhu roste, zákazníky láká rychlost výstavby i nízké náklady. Domy na bázi dřeva jsou totiž dobře tepelně izolované, ušetří peníze za energie a navíc je možné je postavit rychle. Vše co potřebujete vědět o dřevěných domech, jejich stavbě či životě v nich najdete na veletrhu DŘEVOSTAVBY. Tento úzce specializovaný veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření a popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Technologie stavebně konstrukčních systémů na bázi dřeva jsou rozšířeny po celém světě z důvodu maximálního a efektivního využití dřeva – suroviny, která je všude dostatečně zastoupena a která je v přírodě obnovována. Fascinující možnosti dřeva jako stavebního a konstrukčního materiálu zejména v posledních 10 letech objevují stále více i obyvatelé České republiky. Více na www.drevostavby.eu.


OKNA

Kvalitu okna poznáte podle jeho izolačních vlastností. Dobré izolační vlastnosti oken vám v první řadě zaručí, že nebudete topit „pánu bohu do oken“. Teplo nebude pronikat zbytečně ven, zůstane v místnosti a vy ušetříte na poplatcích. Správnou volbou oken zamezíte srážení vody na skle (rosení). Některá okna také propouští více slunečního světla nebo jsou bezpečnější a odolnější vůči hluku, zatékání, větru a dešti. Díky vhodně zvolenému okennímu kování a bezpečnostní technice můžete předejít vloupání. Moderní celoobvodové kování zajišťuje komfortní ovládání okna. Zvyšuje celkovou kvalitu okna a vaši bezpečnost. Pokud si nevíte s výběrem vhodných oken do vašeho domu rady, neváhejte navštívit veletrh WINDOOR  EXPO, který nabídne informace ze sortimentu oken, dveří, vrat, stínící techniky či zimních zahrad a doplňujícího příslušenství. Více o veletrhu naleznete na www.windoorexpo.cz. okna

 

VYTÁPĚNÍ

vytapeni

Jestliže se rozhodujete pro stavbu nízkoenergetického montovaného domu, předpokládáte, že účet za vytápění bude nízký. Pro objekty, jež se svými parametry blíží k hranici NED, již totiž není nejdůležitějším faktorem cena samotné energie, ale významný vliv hrají pořizovací náklady, tzv. udržovací náklady a životnost topného systému a jeho komponentů. V tom případě se pak nabízí otázka, který topný systém bude nejvhodnější s co nejnižšími provozními a pořizovacími náklady? Asi začnete přemýšlet nad kondenzačním kotlem, nebo ještě lépe nad tepelným čerpadlem, elektrickým přímotopným systémem, podlahovým vytápěním či krbem. Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA zaměřený na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie a efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění vám na všechny a mnoho dalších otázek odpoví. Více na www.modernivytapeni.cz. 

 

 

FASÁDY

Obvodové pláště budov řeší celý soubor otázek styku stavby s venkovním prostředím. Stavba svou fasádou mluví o tom, pro jaký účel byla postavena, jakého měla projektanta, stavitele a kdo ji používá. Obvodový plášť musí spolehlivě plnit své funkce bez rozdílu toho, jak je orientován. Plášť, který je otevřen severu, nemá žádné tepelné zisky a navíc bývá ochlazován prouděním vzduchu. Stejný plášť z jižní strany bude mít v letním období velké tepelné zisky a může být otevřen hlučnému provozu komunikace. Návrh obvodového pláště vychází z umístění i z jeho skladby. Veletrh MODERNÍ FASÁDY je zaměřený na všechny druhy fasád, zateplování, stavební chemii, příslušenství a služby. Vystavovatelé z těchto oborů budou připraveni odpovědět vám na všechny otázky týkající se funkčnosti a spolehlivosti obvodových plášťů budov. Více na www.modernifasady.cz.

fasady

 

Cílem jarního souběhu veletrhů je informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálních trendech, novinkách na trhu a případné problematice daných oblastí. Součástí těchto veletrhů budou zajímavé doprovodné programy. V rozsáhlé nabídce vystavovatelů si přijdou na své nejen koncoví zákazníci, ale také firmy z oboru, projektanti a architekti.

Těšíme se na setkání s vámi na veletrzích energeticky úsporného bydlení – DŘEVOSTAVBY, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, WINDOOR EXPO a MODERNÍ FASÁDY ve dnech 11. – 14. 2. 2015 na Výstavišti v pražských Holešovicích.

 

 

POŘADATEL:

TERINVEST, spol. s r.o.
Bruselská 266/14, 120 00 Praha 2
IČ: 48115592
DIČ: CZ48115592
www.terinvest.com
 

Ing. Blanka Stávková
Hlavní manažerka veletrhu
tel: +420 221 992 121
gsm: +420 724 612 058
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

   • Sdílet: