There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Energetické dny v Grazu 2015

Mezinárodní kooperační akce Energy Efficient Construction 2015 poskytuje unikátní příležitost pro firmy, které chtějí jednat s firmami z Rakouska a sousedních zemí. Veletrh „Häuslbauermesse 2015“ je největší stavební veletrh na jihu Štýrska, zabývající se všemi tématy, které se týkají staveb domů jako je energetika, zvláště pak solární technologie/fotovoltaika a biomasa, stavební materiály, izolace, nakládání s odpady a podobně. Kooperačních jednání během Energetických dnů v roce 2014 se zúčastnilo více než 120 společností a výzkumných institucí ze 17 zemí.

“B2B Energy Efficient Construction at the Häuslbauermesse 2015”

Kdy: 15. ledna 2015, od 14 – 18 hodin

Kde: Graz - výstaviště, Rakousko

Cena: matchmakingová akce (kontaktní jednání) – zdarma (včetně volného vstupu na veletrh a průvodce po výstavišti od 11 do 12 hodin)

V případě zájmu je postup následující:

On line registrace a podrobné informace na: http://www.b2match.eu/energydaysgraz2015 (v rámci registrace je třeba zvolit Co-Administrators – asistující organizaci - CZ - Brno Regional Chamber of Commerce, Enterprise Europe Network)

Po registraci bude Váš firemní profil zveřejněn pro všechny účastníky. Na základě zveřejněných profilů si můžete vybrat, s kým máte zájem jednat a vyžádat si s ním schůzku. Stejně tak si mohou i ostatní účastníci akce vyžádat schůzku s Vámi. V den akce obdrží každý účastník osobní rozpis svých jednání.

Pro více dotazů kontaktujte Regionální hospodářskou komoru Brno
tel: 532 194 932
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .  • Sdílet: