There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Národní stavební centrum je mediálním partnerem soutěže Známka kvality

Známka kvality Výrobek – technologie pro stavitelství a architekturu 2015

Již sedmým rokem Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství uděluje Známku kvality nejlepším stavebním produktům a inovacím, které se objevují na českém trhu.

Známka kvality je prestižní nezávislé prověření výrobků a technologií, které zákazníkům usnadňuje výběr a pomáhá lépe se orientovat v jinak pestré a hojné nabídce stavebního zboží.

Z hlediska výrobců se jedná o potvrzení kvality a spolehlivosti výrobku/technologie, které je možné prezentovat viditelným označením – Známkou kvality. Její místo je ve firemním katalogu, v časopisech, na výstavách i na obalu 
daného produktu. Všude slouží jako signál pro zákazníky, že mají před sebou prověřený výrobek.

Na udělování Známek kvality spolupracují odborné organizace, které se zároveň podílejí na hodnocení výrobků. Mezi ně patří Asociace inovačního podnikání ČR, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, České vysoké učení technické v Praze, Fakulta stavební, Český svaz stavebních inženýrů, Design Cabinet CZ, Hospodářská komora ČR, Sdružení pro výstavbu silnic Praha, Svaz zkušeben pro výstavbu a Svaz podnikatelů ve stavebnictví.

Výrobky a technologie jsou posuzovány na základě své technické a inovační úrovně, naplnění normových požadavků a požadavků na energetický, ekonomický a ekologický přínos. Posuzována je rovněž původnost a design.

I Vaše firma má kvalitní výrobky a technologie! Rádi se s nimi seznámíme. 

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství

Podrobné podmínky a přihlášku stahujte ZDE.

znamka kvality

znamka kvality 2

VTR 2015 inz prihlasky OK

 

 

   • Sdílet: