There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Hlasování DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2014 začalo!

Právě dnes začalo hlasování v dalším ročníku ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU. Hlasující, kteří dají svůj hlas dílům ve všech soutěžních kategorií, se zařadí do soutěže o nádhernou sedací soupravu!

Hlasovat je letos možné ve všech kategoriích najednou, a to konkrétně:

- Realizovaná dřevěná hřiště

- Návrhy dřevěných konstrukcí

- Realizované dřevěné konstrukce

- Návrhy moderních domů

- Realizované moderní domy

- Realizované roubené domy

- Realizované interiéry

Hlasování probíhá na webu www.drevenastavbaroku.eu. Souběžně s veřejností bude vítěze kategorií vybrat také odborná porota. Autoři vítězných děl získají mimo jiné unikátní dřevěné diplomy, tentokráte ze dřeva méně známého stromu olše, který byl vyhlášen letošním stromem roku.

V každé kategorii může hlasující poslat svůj hlas maximálně třem nominovaným dílům. Hlavní cenu pro hlasující – luxusní sedací soupravu - vyhraje pouze ten, kdo bude hlasovat ve všech kategoriích. Hlasovat bude možné nejpozději do 24. února a slavnostní vyhlášení výsledků letošní ankety DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2014 proběhne 17. března 2015 na zámku Křtiny u Brna.


O anketě Dřevěná stavba roku

Dřevěná stavba roku je mezinárodní anketa dřevěných konstrukcí, návrhů, projektů, realizací a staveb, které byly postaveny na území České a Slovenské republiky, anebo je čeští a slovenští autoři navrhli pro jinou zemi EU. Anketa je určena pro studenty, projektanty, architekty i realizační firmy působící v dřevozpracujícím průmyslu.

Cílem je veřejnosti představit a ukázat možnosti a výhody uplatnění dřeva ve stavitelství.

Organizátorem ankety je Nadace dřevo pro život pod záštitou Ministerstva zemědělství, Ministerstva průmyslu a obchodu a Svazu měst a obcí.

Soutěžní kategorie: Realizace dřevěných hřišť, Návrhy dřevěných konstrukcí, Realizace dřevěných konstrukcí, Návrhy moderních dřevostaveb, Realizace moderních dřevostaveb, Realizace roubených domů, Realizovaný interiér.

www.DrevenaStavbaRoku.eu


O Nadaci dřevo pro život
Záměrem Nadace je dlouhodobě a systematicky se věnovat šíření informací o významu bohatství lesů pro společnost, způsobech péče o ně a možnostech šetrného a ohleduplného využívání dřeva – jedinečné obnovitelné suroviny v lesním hospodářství a dřevozpracujícím průmyslu České republiky.

Nadace klade důraz na ekologickou výchovu a podporuje všechny směry ekologicky šetrného využití dřeva ve společnosti.

www.DrevoProZivot.cz

Kontakty:
Stanislav Müller, DiS.
Vedoucí projektu Dřevěná stavba roku
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 605 238 969

DSR-hlasuj-pohovka_1200x900.jpg  • Sdílet: