There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

NSC zve na veletrh STAVOTECH v Olomouci

 Veletrh STAVOTECH  Olomouc!

Stalo se již tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Téměř 200 vystavovatelů nabídne své výrobky i služby ve dnech 26. - 28. března 2015 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách.

    Pavilon byl v loňském roce rekonstruován a rozšířen a tudíž se všechny firmy představí pod jednou střechou. Je také výrazně vylepšena infrastruktura celého pavilonu včetně nového velkého parkoviště v bezprostřední blízkosti budovy.

Pro návštěvníky veletrhu připravili organizátoři společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý  z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude více než 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Na galerii pavilonu bude ke shlédnutí všech 48 prezentací staveb přihlášených do architektonické soutěže o Stavbu roku 2014 Olomouckého kraje. Tradiční součástí celé přehlídky stavebního oboru je doprovodný program formou přednášek na aktuální témata.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři i individuální stavebníci neměli nechat ujít – navštivte jej ve čtvrtek 26.3.  a pátek 27.3. od 900 do 1800 hodin, v sobotu 28.3. od 900 do 1700 hodin.  • Sdílet: