There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nový vystavovatel firma NEPA, spol. s r.o.

V Národním stavebním centru s.r.o. nově vystavuje NEPA, spol. s r.o.

Profil firmy

Společnost NEPA působí na domácím trhu již od r. 1990. Byla založena jako ryze česká firma bez cizí kapitálové účasti. Od časů založení prošla viditelným rozvojem, profilovala se do dvou divizí kancelářské techniky (ISD) a spotřební elektroniky (CED).

V roce 1994 byla v důsledku rozdělení bývalého Československa založena dceřinná společnost Nepa Slovakia se sídlem v Bratislavě. Tato firma se statutem autorizovaného distributora zajišťuje obchodně-technické služby pro Slovenskou republiku.

V průběhu roku 1996 uskutečnila firma Nepa další významný krok směrem k zákazníkům – otevřela pobočku v Praze-Hovorčovicích. Pražské středisko dnes již poskytuje obchodní a technické poradenství v plném rozsahu obchodním partnerům v Čechách v souladu s firemní strategií budování stabilní obchodní a servisní sítě.

Společnost NEPA je od počátku své historie nejen silným zaměstnavatelem, ale také spolehlivým partnerem svých dodavatelů a distributorů. Přes všechny ekonomické otřesy a překotný vývoj na trhu elektronikou je společnost od roku 1991 nepřetržitě zisková. Všechen zisk přitom investuje zpět do rozvoje a do aktivit společenské odpovědnosti, díky čemuž může v současné době financovat vlastní vývoj ekologických technologií či podporovat Městské divadlo v Brně a další neziskové a příspěvkové organizace.

Pro své partnery v oblasti elektroniky SHARP společnost NEPA nabízí služby orientované na nejnovější technologie a trendy: tisková řešení, obchodní školení pro partnery, prodejní soutěže a technická školení pro partnery. Samozřejmostí je kvalitní poprodejní servis. Pro partnery v oblasti vzduchotechniky Sinclair připravuje odborná obchodní a technická školení, poskytuje technickou podporu a vynikající servis a rovněž možnosti spolupráce s projektanty.

 

Foto realizací

 prievidza-001-800x600.png nepa-slovakia-001-800x600.jpg 
 sklad led nepa  ulice nepa led

 

NEPA, spol. s r.o.

Purkyňova 45, Brno 612 00
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel.: +420 541 590 130

www.nepa.cz

   • Sdílet: