There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pozvánka na Den Dřevostaveb 2015

 

Smyslem akce, která bude součástí stavebního veletrhu Dřevo a stavby Brno 2015, jenž se bude konat od 22. do 25.4.2015 na přilehlém Brněnském výstavišti, je zájemcům z řad široké veřejnosti prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. Den dřevostaveb 2015 tak umožní všem potencionálním stavebníkům si domy nejenom na vlastní oči prohlédnout, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily a dozvědět se od kvalifikovaných zástupců a prodejců jednotlivých firem zásadní informace, které při svém rozhodování každý z nás potřebuje - ceny, možnosti financování, průběh stavebního řízení a časový harmonogram zakázky, záruky, vybavení domů technickými zařízeními apod.

Všechny dřevostavby, které se v Centru vzorových domů v areálu NSC nachází, budou v sobotu 25. dubna pro veřejnost otevřeny od 10:00 do 18:00 hod. Informace o vzorových domech, které můžete v Národním stavebním centru navštívit a získat zde všechny potřebné podklady a informace naleznete na www.stavebnicentrum.cz v sekci „vzorové domy“.

Kromě návštěvy vzorových domů je pro návštěvníky akce připraveno také individuální odborné poradenství v oblastech:
- Výstavba dřevostavby od A do Z,
- Úsporné vytápění tepelnými čerpadly,
- Výstavba a údržba bazénu,
- Financování nového domu hypotečním úvěrem.

Návštěvníci Dne dřevostaveb 2015 budou zařazeni do slosovací soutěže o zajímavé ceny, mohou si během akce zakoupit odbornou stavební literaturu nebo se občerstvit a poslechnout si v rámci prezentace mediálních partnerů oblíbenou hudbu rádia Beat a Country.

Jarní konání letošního Dne dřevostaveb je pro Vás dobrou příležitostí se inspirovat, poradit se, získat odpovědi na Vaše otázky související s výstavbou domu a v případě, že se pro novou dřevostavbu rozhodnete, můžete bydlet už koncem letošního roku ve svém novém domě snů. Postavit novou dřevostavbu v průběhu několika měsíců je dnes běžným standardem.

Veškeré podrobnosti o akci Den dřevostaveb 2015, o Národním stavebním centru a jeho expozicích včetně vzorových domů najdete na www.stavebnicentrum.cz

 

450X588  pozvanka1 2

450X621  pozvanka2 2  • Sdílet: