There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Technologie budoucnosti na veletrhu AMPER již dnes!

 

Vážení příznivci moderních technologií, rádi bychom Vás pozvali na nadcházející ročník veletrhu AMPER 2015, který se uskuteční v termínu  24. - 27. 3. 2015 na VÝSTAVIŠTI BRNOV nejmodernějším výstavišti České republiky představí své novinky  600 vystavovatelů z 22 zemí světa na výstavní ploše 30.000 m2. Navštívit můžete také 50 odborných seminářů a přednášek mapující aktuální témata.

Zajímavé novinky veletrhu:

 i8       

Ekologický luxus i8

V rámci AMPER Motion uvidíte luxusní vůz BMW i8 s hybridním pohonem, který pro Vás přiveze technologická společnost Nano Energies. Tato rarita se v České republice vyskytuje pouze ve třech exemplářích a jeden z nich bude k vidění přímo na veletrhu AMPER na venkovní ploše u haly F č. AM 03.

3C7I4206 zmenseny3

Česko jako laserová velmoc

Vědci z Fyzikálního ústavu Akademie věd ČR a specialisté z unikátních laserových center Eli Beamlines a HiLASE představí projekt nejvýkonnějších laserů v celosvětovém měřítku. Obdobné lasery jinde na světě neexistují.
Na veletrhu máte možnost získat informace, jak můžou být tyto lasery užitečné právě pro Vás, přijďte na stánek č. F 2.27.

 image013

Letadlo budoucnosti Ray

Zástupci VUT v Brně představí letoun využívající technologii budoucnosti. Nový elektromotorem poháněný letoun Ray nevyprodukuje ani mililitr oxidu uhličitého. Tato technologie nastartuje ekologický trend i tam, kde dosud chyběl.
Více na stánku č. F 2.31.

 F Press SafetyEYE4

Zabezpečení, kterému patří budoucnost - SafetyEYE

První bezpečný kamerový systém pro trojrozměrné sledování prostoru v sobě kombinuje inteligentní senzoriku s efektivním řízením. Prostor hlídaný pomocí SafetyEYE lze virtuálně rozdělit na libovolný počet prostorů s výstrahou nebo chráněných prostorů. Výhodou je také jednoduchá konfigurace výstražných a ochranných 3D prostorů pomocí softwaru.
Více informací získáte na stánku V 5.04 společnosti Pilz Czech.

 Redwood Prix Public  

Inteligentní systém osvětlení

Inovativní energeticky efektivní systém osvětlení má možnost rozsáhlé kontroly a získávání stavových informací budovy, čímž je možné vylepšit její osvětlení, vyhřívání, obsazení a řízení. Toto řešení je jednotným systémem, jednoduchým na instalaci a nastavení a je možné jej centrálně spravovat přes PC, tablet nebo chytrý telefon.
Více informací naleznete na stánku společnosti Ty-net - P 2.11.

Více informací na www.amper.cz

 

   • Sdílet: