There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

NSC se zúčastnilo veletrhu Stavotech Olomouc 2015

Národní stavební centrum s.r.o. se zúčastnilo veletrhu STAVOTECH v Olomouci. Mohli jste nás najít v 1. patře pavilonu A na výstavišti Flora Olomouc. Poskytovali jsme poradenství ohledně pasivních domů a udržitelné výstavby.

Mohli jste také navštívit přednášky v rámci doprovodného programu, ve 12:00 byla pro Vás připravena přednáška na téma Energeticky efektivní a šetrné domy, ve 13:00 Úsporné vytápění s využitím tepelných čerpadel a zdravé bydlení s rekuperací vzduchu a ve 14:30 Výstavba rodinných domů v ČR se zaměřením na dřevostavby.

Více o doprovodném programu se dozvíte ZDE

Veletrh Stavotech Olomouc

Stalo se již tradicí, že stavební sezónu na střední Moravě symbolicky otevírá stavební a technický veletrh STAVOTECH Olomouc. Téměř 200 vystavovatelů nabídlo své výrobky i služby ve dnech 26. - 28. března 2015 v pavilonu A olomouckého Výstaviště Flora a přilehlých venkovních plochách.

Pavilon byl v loňském roce rekonstruován a rozšířen a tudíž se všechny firmy představí pod jednou střechou. Je také výrazně vylepšena infrastruktura celého pavilonu včetně nového velkého parkoviště v bezprostřední blízkosti budovy.

Pro návštěvníky veletrhu připravili organizátoři společně s partnery opět „Veletržní tombolu“. Každý z prvních 5000 dospělých návštěvníků veletrhu si vytáhne los – k dispozici bude více než 1000 hodnotných cen, každý pátý tedy vyhrává.

Na galerii pavilonu bude ke shlédnutí všech 48 prezentací staveb přihlášených do architektonické soutěže o Stavbu roku 2014 Olomouckého kraje. Tradiční součástí celé přehlídky stavebního oboru je doprovodný program formou přednášek na aktuální témata.

Široká nabídka stavebních materiálů a služeb je dnes již samozřejmostí, velká koncentrace odborníků schopných poskytnout kvalifikované informace a radu je stále vzácnou příležitostí. Veletrh Stavotech patří k těm událostem, které by si profesionálové, investoři ani individuální stavebníci neměli nechat ujít.

stavotech1 stavotech2  • Sdílet: