There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nový vystavovatel firma JP Beton s.r.o.

 V Národním stavebním centru nově vystavuje firma JP Beton s.r.o. Jejich výstava dekoračních betonových povrchů je připravována ve venkovní expozici.

Profil firmy

Společnost JP Beton provádí nová řešení estetických betonových povrchů v oblasti dekorativního betonu podlah, stěn a speciálně leptané podlahy na úrovni průmyslových podlah. Nabízíme také ošetření a renovace zámkové dlažby. Společnost JP Beton nabízí něco nového, s přínosem pro co nejširší okruh stavební veřejnosti, ale i pro projektanty, architekty a designová studia.

Oblasti aplikace dekorativního betonu jsou:

  • - bytová vybavenost (byty, bytové domy, rodinné domy)
  • - veřejný stavební sektor (pěší zóny, hotely, restaurace, nákupní centra, veřejné parkoviště, historické části měst a další)

Společnost JP Beton používá materiály anglické značky PICS, které do České republiky dodává společnost CONDECOR CONSTRUCTION a.s. Materiály značky PICS jsou vhodné pro použití v klimatických podmínkách ČR.

JP Beton nabízí nové řešení estetických betonových povrchů v oblasti dekorativního betonu podlah, stěn a speciálně leptané podlahy na úrovni průmyslových podlah. Nabízíme také ošetření a renovace zámkové dlažby. JP Beton realizuje komplexní dodávku v exteriérech i interiérech vlastním týmem proškolených odborníků s odbornou podporou výrobců.

Foto realizací

beton 3 beton 2
podlaha borovice beton 5

logo_jp_beton.jpg

JP Beton s.r.o.

U Korečnice 1198

688 01 Uherský Brod
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.jpbeton.cz

   • Sdílet: