There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nový vystavovatel firma SECA - Serafin Campestrini s. r. o.

Naším novým vystavovatelem v NSC je společnost SECA Borohrádek, jejíž celé jméno zní Serafin Campestrini s. r. o. Letos slaví společnost 20 let výroby v Čechách.

Profil firmy

Společnost SECA je výrobcem širokého sortimentu hoblovaného dřeva. Mezi její výrobky patří hoblované palubky, latě, prkna, hranoly i dřevěné masivní podlahy.

V hoblovně v Borohrádku, jejíž kapacita činní 100 000 m³ hotových výrobků za rok, se zpracovávají kvalitní dřeviny jako český a severský smrk, borovice a sibiřský modřín. Pro účely masivních podlah FEELWOOD je také zpracováván dub evropský, javor, jasan, třešeň, thermo-jasan či ořech a to v druhém podniku v Rakousku, kde se nachází mimo jiné moderní linka na povrchové úpravy.

V naší 3D expozici si můžete nově prohlédnout výrobky společnosti SECA pod značkou FEELWOOD. Jedná se o masivní dřevěné podlahy s dlouhou životností. Mezi exponáty naleznete podlahy z modřínu, jasanu, dubu evropského, javoru, borovice a smrku. Více informací o podlahách FeelWood naleznete na stránkách firmy, viz níže v kontaktech.

Podlahy je možné opatřit povrchovou úpravou dle požadavků zákazníka. Na výběr jsou přírodní oleje, laky, barvení, drásaní, či úprava povrchu, která dodá vaší podlaze starý vzhled.

Navštivte naší 3D vzorkovnu a přijďte si vyzkoušet podlahy FEEL WOOD od společnosti SECA pro Váš domov, chalupu, kancelář či obchodní prostory.

 

 

dřevěná-masivní-dubová-podlaha-150x150 sibiřský modřín podlaha-150x150 podlaha thermo-jasan FEELWOOD-150x150
SFB Lärche A-DIN-Larch-ADIN-150x150 Oak-Rustical-150x150 smrk houpaci kun s-150x150

              

Kontakt

logo seca

 

Serafin Campestrini s. r. o.

Ing. Lukáš Kopp

Husova 31

51724 Borohrádek

Tel.: +420 777 478 913 (Ing. Lukáš Kopp, produkt manažer podlahy FeelWood)

Tel.: +420 494 389 025 (podniková prodejna)

www.secacz.cz  • Sdílet: