There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Kde Chci Bydlet.cz květen 2015

 Newsletter portálu Kde Chci Bydlet.cz, měsíčník plný informací vztahujících se k realitám a novému bydlení.

 Na straně jedna naleznete informace o průměrných cenách nového bydlení (tentokrát v Mariánských Lázních) a aktuální ekonomické informace související se stavebnictvím.

Na straně dvě se Vám představí čtyři rezidenční developerské projekty. Dva z nich jsou již hotové (ve Špindlerově Mlýně a pražských Vysočanech) a nabízejí byty k okamžitému nastěhování, další je ve výstavbě (v Písku-Hradišti) a výstavbu posledního z této čtveřice developer plánuje zahájit letos na podzim (v Lázních Bohdaneč).
Na stranách tři a čtyři získáte informace o aktuálních a blížících se konferencích, seminářích, vzdělávacích kurzech, diskusních setkáních, výstavách i veletrzích, souvisejících se stavebnictvím, realitami, bydlením či architekturou.
Na straně čtyři a pět na Vás v rubrice Jednou větou čeká přehled událostí, které se odehrály či se v nejbližší době odehrají na poli rezidenčních developerských projektů. A na závěr společně nahlédneme do tuzemských médií.

 Aktuální informace o nabídkových cenách nového bydlení, které pro Vás zpracováváme již od ledna roku 2012, získáte ZDE.

 logo kdechcibydlet

www.kdechcibydlet.cz:

Specializovaný nezávislý realitní portál věnovaný novému bydlení od developerů v ČR
Největší přehled rezidenčních developerských projektů - Cenové mapy nového bydlení - Daňová a právní poradna - Zprávy z trhu - Výstavy, veletrhy – Adresáře
Mediální partner soutěže Best of Realty - Nejlepší z realit 2015

NEWSLETER k prohlédnutí ZDE

Kdechci bydlet 1 Kdechci bydlet 2 Kdechci bydlet 3
Kdechci bydlet 4 Kdechci bydlet 5


  • Sdílet: