There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Putovní galerie soutěže Dřevěné stavby roku 2014

 

Putovní galerie soutěže Dřevěné stavby roku 2014 se během letních prázdnin nachází v prostorách Národního stavebního centra (NSC).
Od začátku července do konce srpna 2015 můžete v prostorách 3D expozice v NSC obdivovat nejlepší návrhy a realizované stavby ze dřeva pod záštitou Nadace dřevo pro život, která každoročně pořádá soutěž Dřevěná stavba roku (DSR). V této soutěži se mezi sebou utkávají architekti, projektanti, studenti, firmy provádějící výstavbu a další organizace jako Lesy ČR, zoologické zahrady, atd. Na dvaceti banerech si můžete prohlédnout nejlepší projekty dětských hřišť, návrhů a realizací rodinných domů, návrhů a realizací dřevěných konstrukcí, interiérů, roubených staveb a také se dozvíte o dalších činnostech Nadace Dřevo pro život.

Letošní ročník dřevěné stavby roku se poohlédne za nejlepšími projekty, které se od roku 2011 umístili na prvních místech. Letos se tedy dozvíme kdo je vítěz vítězů.
Ve veřejném hlasování na stránkách „http://www.drevenastavbaroku.eu/“ můžete od konce července hlasovat i Vy. Vyhlášení soutěže DSR 2015 pak proběhne v říjnu tohoto roku.

Nový ročník DSR 2016 bude probíhat již od listopadu přihlašováním projektů.

Nechte se inspirovat projekty letošního ročníku DSR 2014.
Putovní galerie je pro Vás otevřená každý den od 10:00 do 18:00 včetně víkendů a svátků.

Váš tým NSC

DSR 1 

   Zdroj: http://www.drevenastavbaroku.eu/  • Sdílet: