There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nový vystavovatel firma HP DOMY s.r.o.

Profil firmy

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických rodinných domů na klíč – klasických zděných konstrukcí i dřevostaveb. Záleží jen na Vás, jaké stavbě dáte přednost. Stavíme zhruba dvacet rodinných domů ročně po celé České republice. Námi realizované stavby si můžete prohlédnout v referencích a rádi Vás těmito domy provedeme osobně. Při všech našich stavbách dbáme na kvalitu provedení v porovnání s ekonomicky přijatelným řešením stavby.

Kromě stálé nabídky nejoblíbenějších typových domů Vám nabízíme výstavbu domu dle jakéhokoliv projektu od společností Euroline a Gservis. Typové projekty umožňují částečné úpravy, ale pokud si z nabídky nevyberete, je Vám plně k dispozici náš architekt, který Vám navrhne dům přesně dle Vašich představ. Zrealizujeme také dům dle Vámi dodané projektové dokumentace.

Dřevostavby na klíč

Základem dřevostavby na klíč je dřevěná konstrukce z KVH hranolů, kterou stavíme s nejvyšší precizností. Stavba vzhledem k šířce konstrukce šetří vnitřní prostor a zařazuje se mezi nízkoenergetické domy. Je velmi příjemným a útulným domovem, který přináší značnou úsporu nákladů na vytápění. Pevnost dřevostavby od nás a její vnější vzhled je od zděného domu skoro k nerozeznání, což se týká i pohledu z interiéru. V naší nabídce jsou zařazeny dřevostavby difúzně uzavřené i otevřené. Pokud Vás technologie dřevostavby na klíč zaujala a rádi byste viděli výstavbu na vlastní oči, můžeme Vás dřevostavbou provést v různých fázích výstavby.

I zděný dům na klíč může být nízkoenergetický

Pokud dáváte přednost klasické zděné stavbě, zrealizujeme Vámi vybraný rodinný dům z moderních a aktuálně žádaných cihlových thermobloků, cihlových bloků či pórobetonu. I u zděných domů je možné stavbu realizovat tak, aby i její náročnost na vytápění byla příznivá – může dokonce hodnotami tepelného odporu předčit i dřevostavby.

Foto realizací

 20150421_135702.jpg  SAM_1490.jpg
 SAM_1502.jpg 20150421_135456.jpg 

 

Více na www.hpdomy.cz

Kontaktní osoba:  Ing. Petr Holíček

E-mail:                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon:                     608 861 807

 

 

 

   • Sdílet: