There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Obchodní mise britských firem 15.-16.10.2015

Na říjen 2015 pro Vás Regionální hospodářská komora Brno připravuje další obchodní misi britských firem z hrabství Hertfordshire...

Tato mise se uskuteční v termínu 15.-16.10.2015 v prostorách RHK Brno a má název "Britové chtějí jednat".  Britské firmy se rovněž zúčastní 58. podnikatelského setkání na Hvězdárně.
Stručné profily britských firem viz níže (další budou následovat):

Aquobex Ltd

Jsme firmou uznávanou v oboru protipovodňových opatření. Sídlíme v britském Garstonu v hrabství Hertfordshire a specializujeme se na vytváření integrovaných řešení k zmírnění povodňových rizik ať už ve vašem podnikání, domovech, obci či infrastruktuře.

Brainboxes Ltd

Jeden z předních vývojářů a výrobců zařízení pro sériovou komunikaci. Brainboxes má tým vysoce kvalifikovaných software/hardwarových designérů, doplněný vlastní výrobou a globálním distribučním řetězcem. Posláním Brainboxes je poskytovat inovativní datové komunikační výrobky s cílem zajistit, aby zákazník mohl jednoduše "zapojit, nakonfigurovat a řídit" svá sériová zařízení.

EEN East of England

Enterprise Europe Network východní Anglie je bránou do eurounijního programu EEN, největší evropské podnikatelské a inovační sítě zahrnující stovky partnerů z více než 50 zemí v Evropě a její blízkosti.

Red Dot Europe Ltd

Vyrábíme HVAC systémy (integrované systémy topení, ventilace a klimatizace), komponenty a náhradní díly, a mimo jiné také druhovýrobky pro dopravní prostředky.

Wavesight Ltd

Jsme výrobcem venkovních řešení bezdrátových sítí (pro kamerové systémy). Firma je špičkou na trhu bezdrátových komunikačních řešení (pro bezpečný šifrovaný přenos dat jako je zvuk a video). Firma rovněž připravuje sítě šité přímo na míru. Wavesight má zkušenosti s projekty v městských oblastech, plynárnách, přístavech, na hraničních kontrolách, v armádě apod.

 

RHK

Více informací:

Bc. Lucie Horáková
Regionální hospodářská komora Brno
Výstaviště 1
648 04 Brno
Tel: 532 194 911
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.rhkbrno.cz/

 


 

 

 

   • Sdílet: