There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Stavebně zaměřené akce Regionální hospodářské komory

Národní stavební centrum ve spolupráci s Regionální hospodářskou komorou Vás zvou na workshopy, semináře či veletrhy. Taktéž můžete získat zajímavé kontakty a navázat spolupráci se zahraničními firmami. To vše v rámci služeb Enterprise Europe Network.

1/ Pozvánka na workshop s přestaviteli inovativních stavebních firem Dolního Rakouska a vernisáž jejich produktů. Pozvánka zde. Katalog firem zde.

2/ Kooperační setkání firem během veletrhu zaměřené na udržitelné stavebnictví - Building Green Connection 2015, registrace do 27.10.2015, více informací včetně registrace na: https://www.b2match.eu/greenconnections2015, termín a místo: 28.-29.10.2015, Kodaň.

3/ BOZP a PO nejsou jen kontroly! Znáte zákonné povinnosti vyplývající z požadavků EU týkající se bezpečnosti práce? Seminář BOZP a požární ochrana v aktuální verzi, termín a místo: 20.10. 2015, RHK Brno. Více informací naleznete zde.

4/ V přiloženém souboru se můžete podívat na angl. nabídky/poptávky zahraničních firem, které chtějí navázat spolupráci s českým trhem. V případě Vašeho zájmu o kontaktní údaje na firmu zašlete kód nabídky/poptávky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

logo een

48907723-mlrt-99  • Sdílet: