There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pozvánka na 9. ročník konference „Dřevostavby v praxi“

Dřevostavby v praxi se za devět let své existence stala respektovaným fórem profesionálů z oblasti navrhování a realizace dřevostaveb. Přednášky jsou zaměřeny na poslední trendy v oboru, technické novinky, legislativu a další důležitá témata. Dvoudenní konferenci dřevostavbaři oceňují nejen díky zajímavým přednáškám doprovázeným praktickými ukázkami, ale i díky možnosti vyměnit si zkušenosti při neformálních setkáních a trochu se odreagovat. Hlavním tématem letošní konference budou fasády a zakládání dřevostaveb.

Zajímavostí letošního ročníku budou souběžné workshopy, na které se budou moci účastníci přihlásit po dokončené registraci na konferenci. Workshopy, které tematicky budou navazovat na přednášky, budou probíhat v samostatných prostorách pro cca 20 osob. Účastníci seminářů budou mít přednášejícího plně k dispozici a budou mít prostor pro individuální dotazy a diskuzi.

Další zajímavou novinkou bude možnost ovlivňovat obsah přednášek. V průběhu kampaně budou přihlášení účastníci „zataženi“ do příprav konference a budou moci navrhovat, co by je v dané přednášce více zajímalo anebo naopak co je nezajímá. Organizátory konference jsou DřevoPortál.cz a Saint-Gobain Construction Products a.s., divize Rigips.

Více informací naleznete ZDE.

KD logo2  • Sdílet: