There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

WOOD-TEC – veletrh s vůní dřeva

 

Od úterý 20. do pátku 23. října 2015 se na brněnském výstavišti koná mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Veletrh je určen pro všechny, kteří pracují se dřevem, ať již jako profesionálové nebo jen pro vlastní zábavu a potřebu.

Přijďte se podívat na nové stroje a nástroje, technologie a materiály. Získejte aktuální informace a inspiraci o moderních trendech, zajímavých a ekonomicky výhodných řešeních. K vidění bude například nový granulátor na výrobu granulí a pelet z pilin, slámy, biomasy, papíru, šrotu apod. Stroj je výborný zejména pro domácí použití. Prezentovat se bude široká nabídka ručních strojů a nástrojů známých značek – vrtačky, pily, brusky a další. Inspiraci zde naleznou například výrobci kuchyní a šatních skříní, a i ti kteří se chystají ke stavbě či rekonstrukci. Bude prezentována celá řada drátěných programů například pro potravinové skříně, varianty výsuvných košů pro spodní kuchyňské skříňky, výsuvné systémy do tzv. „slepých rohů“ a otočné koše do rohových skříněk v ekonomickém provedení. Dále kuchyňský závěsný drátěný program, konzoly, stolové nohy a šatní doplňky a systémy, které jsou zaměřeny na snadné a přehledné uložení věcí v šatních skříních.

 

Pokud se registrujete a zakoupíte vstupenku na www.wood-tec.cz, zaplatíte za celodenní vstup 130 Kč místo plné ceny 170 Kč.

razitko

 

planek wood tec

 

 

 

 

   • Sdílet: