There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pozvánka na veletrh FOR PASIV 2016

FOR PASIV

Veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb

Bydlení v pasivních a energeticky úsporných domech je pro odbornou i laickou veřejnost velmi atraktivním tématem, a to nejen v návaznosti na rostoucí zájem o takové bydlení. Důkazem toho jsou i úspěšné tři ročníky veletrhu FOR PASIV, na které v termínu od 21. do 23. ledna 2016 naváže další, již 4. ročník.

Veletrh FOR PASIV každoročně navštíví více než 17 000 návštěvníků, kteří hledají odborné rady, zkušenosti a inspiraci pro plánovanou výstavbu či rekonstrukci stávajícího bydlení.
Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů, technickému vybavení budov, diagnostice, auditům, poradenství či způsobům financování.

Veletrh FOR PASIV nabídne velmi atraktivní doprovodný program jak pro odborníky, tak i laickou veřejnost. Připravovaný 4. ročník se zaměří na udržitelný rozvoj ve výstavbě, což momentálně patří mezi hlavní řešené body odborníků ve stavebnictví. V návaznosti na velký zájem z předcházejícího ročníku FOR PASIV proběhnou opět přednášky na téma „Jak se žije v pasivních domech“, které návštěvníky tematicky propojí s Poradenským centrem připravovaným ve spolupráci s CENTREM PASIVNÍHO DOMU a aliancí BAHAL.

V pořadí 4. ročník veletrhu FOR PASIV proběhne v multifunkčním areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech souběžně s novým projektem CESTY DŘEVA a s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o. – Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha. Součástí souběhu veletrhů bude i okresní kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

www.forpasiv.cz

PASIV NEG PP  • Sdílet: