There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Pozvánka na Den otevřených dveří 28.listopadu 2015

 

Národní stavební centrum Vás srdečně zve na 2. den otevřených dveří na STAVEBNÍ POZEMKY BOSKOVICE POD STŘELNICÍ s možností výstavby RD v ceně bytu. Akce se koná v sobotu 28. listopadu 2015 od 10:00 - 16:00.

Pokud o nějaké lokalitě můžeme říci, že se jedná o Genius Loci (duch místa), tak potom jsou to právě atraktivní stavební pozemky v lokalitě Pod Střelnicí v Boskovicích. Každý, kdo v blízké či vzdálené budoucnosti uvažuje o výstavbě rodinného domu a vystoupá nebo vyjede autem kolem nových rodinných domků na náhorní rovinu - dříve nepřístupný areál sportovní střelnice a sousední opuštěný lom v Boskovicích, nestačí žasnout. Parcely s nádherným výhledem na město, okolní lesy, zříceninu hradu i boskovický zámek jsou obklopené zelení a přitom vzdáleny pouhých pár set metrů od centra. Ve čtyřech těsně na sebe navazujících lokalitách na celkové ploše přes 40 tisíc m2 byly ukončeny projekční a inženýrské práce potřebné k výstavbě kompletní dopravní a technické infrastruktury.


V lokalitě Pod Střelnicí je připraveno 46 pozemků, v lokalitě Lom vyroste 11 řadových rodinných domů ve spolupráci s Asociací dodavatelů montovaných domů (ADMD). Na sousedním jihovýchodním svahu, v lokalitě Terasy pak bude čekat na své majitele dalších 9 kompletně zasíťovaných pozemků. Z této nabídky si vybere snad každý. Součástí areálu je navíc upravená lesní odpočinková zóna o rozloze 8,5 tisíc m2, která bude přístupná pouze pro majitele pozemků. Rozměry parcel se pohybují od 330 m2 do 1350 m2. V ceně každého pozemku je kompletní zasíťování, okolní komunikace, chodníky, pouliční osvětlení, atd. Rovněž právní služby, finanční poradenství i provize realitní kanceláře.

Těšíme se na Vaši návštěvu na dni otevřených dveří v sobotu 28. listopadu 2015 v 10.00 - 16.00 hodin.

Více informací o akci najdete na www.pozemkyboskovice.cz.

boskovice-pohled-na-hrad-a-město-z-pozemku-text8

Pozvanka den otevrenych dveri  • Sdílet: