There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Analýza návštěvnosti Národního stavebního centra za rok 2015

Naše Centrum vzorových domů a 3D expozici za rok 2015 navštívilo 15 385 lidí. Svůj podíl na tom měl i stavební veletrh IBF 2015 v dubnu a námi spoluorganizované akce Den Dřevostaveb a Dny energeticky úsporného bydlení.

Navstevnost NSC 2015

Naši návštěvníci jsou především lidé, kteří se zajímají o výstavbu svého nového rodinného domu a přijdou se do NSC inspirovat a poradit. Studenti, laická i odborná veřejnost, která se chce nadále vzdělávat ve svém oboru. Většina návštěvníků zavítá do našeho centra už s konkrétní ideou a naši informační pracovníci již směřují jejich kroky k cílovým firmám.

Ucel navstevy 2015

Pracovníci informací každého návštěvníka přivítají a zajímají se o jeho potřeby a důvod návštěvy, vyplňují s nimi krátké dotazníky. Ze zpracovaných dotazníků za rok 2015 vyplývá, že nejvíce se návštěvníci zajímají o novostavby rodinných domů a jedná se zejména o neodbornou veřejnost. Nadpoloviční většina našich zákazníků pochází z Jihomoravského kraje, další významný podíl tvoří kraj Vysočina a další sousední kraje.

Geografie navstevnosti 2015

Našich návštěvníků se také ptáme na zdroj informací, odkud se o Národním stavebním centru dozvěděli. Většina z nich využila webových stránek společnosti, dostali informace a doporučení od známých nebo se o nás informovali na některém ze stavebních veletrhů, kterých se NSC účastní.

Využiti marketingu 2015  • Sdílet: