There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Alcaplast boduje v zahraničí. Přes 70 % produkce tvořil export

 Přes 70 % produkce společnosti Alcaplast, největšího výrobce sanitární techniky ve střední a východní Evropě, bylo v loňském roce exportováno do zahraničí. Břeclavská firma se podílela na realizaci více než padesáti zahraničních staveb. Společnost v  roce 2015 zaznamenala nejen díky zahraničním zakázkám meziroční růst obratu o 11 %. V zahraničí navíc sbírají produkty společnosti prestižní ocenění, mezi ty nejcennější patří úspěch v Red Dot Award.

Společnost Alcaplast během uplynulého roku vybavila sanitární technikou stavby v Německu, Irsku, Norsku, Rusku či Spojených arabských emirátech.

„V Česku jsme se v loňském roce podíleli například na stavbě Therme Parku ve Velkých Losinách na Šumpersku. V zahraničí jsme zase pomohli vybavit olympijský plavecký stadion v Dubaji i sportovní stadion Spartak v Moskvě,“ vyjmenovala výkonná ředitelka společnosti Alcaplast Radka Prokopová.

Úspěchy v zahraničí zaznamenává v současnosti společnost také na různých veletrzích a soutěžích. „Pravidelně se účastníme veletrhu The Big 5 v Dubaji, kde jsme v roce 2014 získali prestižní ocenění Gaia Awards za systém splachování Ecology, který vyžívá na rozdíl od standardních systémů jen 2 až 4 litry vody pro oplach WC mís,“ popsala Prokopová. V témže roce se společnosti podařilo také uspět s kolkcí tlačítek FLAT v prestižní německé soutěži produktového designu Red Dot Award, která bývá označována za designerského Oscara.

                                  Ovládací tlačítka FLAT přinesla společnosti Alcaplast ocenění v prestižní německé produktového designu Red Dot Award.

 

Oceněná tlačítka FLAT byla navržena pro nejnáročnější zákazníky.

 

_________________________________________________________________________________________________________

logo Alcaplast


Společnost Alcaplast byla založena v roce 1998 jako rodinná česká firma. V současnosti má 6 dceřiných společností v zahraničí a exportuje do více než 40 zemí světa. Alcaplast je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě, vyrábí více než 580 výrobků – ventily, sifony, moduly, žlaby, vpusti, WC sedátka a další sortiment.

Ve filozofii společnosti hraje kvalita a design klíčovou roli. Prémiová značka ALCA představuje řadu krásných výrobků s vysokou užitnou hodnotou. Alcaplast je tvůrcem nových trendů v sanitární technice. Spolupráce s předními českými designéry při tvorbě nových výrobkových řad přinesla řadu ocenění, např. Red Dot Award 2014 za kolekci ovládacích tlačítek FLAT.

 

Kontakt

Alca plast, s.r.o.
Bratislavská 3080
690 02 Břeclav

Tel.: +420 519 821 011
Fax: +420 519 821 085
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web: www.alcaplast.cz

 

 

   • Sdílet: