There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Alcaplast slaví další úspěch

stažený soubor

Třiadvacátý ročník soutěže Manažer roku se uskutečnil 21.dubna v pražském Žofíně. Soutěž každoročně oceňuje v několika kategoriích významné manažerské osobnosti z různých oborů.

Celkem sedmdesát finalistů se letos zůčastnilo nejprestižnější soutěže manažerských osobností Manažer roku. Jednou z vyhlašovaných kategorií byla i Manažerka roku. Tou se pro třiadvacátý ročník na základě hodnocení Národní komise stala výkonná ředitelka společnosti Alcaplast Radka Prokopová. "Osenění si velmi vážím, ale nezískala jsem ho jen svou zásluhou. I za tímto úspěchem stojí celá společnost, každý zaměstnanec pomáhá jejímu rozvoji. Věřím, že i díky tomuto ocenění se více lidí dozví o existenci ryze českých produktů sanitární techniky." uvedla sama výherkyně.

Nejlepší manažeři musejí splňovat kritéria dvoukolového hodnocení soutěže. "Ty zahrnují osobní přínos na rozvoj firmym kvalifikaci v oboru, využívání moderních metod řízení, strategické a onvestiční myšlení, ale i dodržování korektního jednání v podnikání." vyjmenoval hlavní kritéria mluvčí soutěže Milan Hostýn.

Rozhovor s Manažerkou roku 2015 Radkou Prokopovou najdete ZDE.

aaBez názvu

Alca plast, s. r. o.
Bratislavská 3080
690 02 Břeclav
Česká republika
T:   +420 519 821 123
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.alcaplast.cz  • Sdílet: