There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Nový vystavovatel - firma Lumiartsoft s.r.o.

151c2076-1dd1-4d7d-a3de-db1690f07f47.jpg

Lumiartsoft

Společnost Lumiartsoft s.r.o. vznikla počátkem roku 2014 díky nabídce z Holandska stát se oficiálním distributorem vizualizačního programu Lumion. Lumion je program na vizualizace určený pro jednotlivce i velké firmy s grafickými studii. Přesouvá smysluplně tvorbu vizualizací do 3D a nikoliv jen jako tvorbu podkladu pro další práci v grafických editorech. Od roku 2014 se staráme o to, aby se víc a víc dostával do povědomí české odborné veřejnosti. Spolupracujeme se školami, univerzitami, jednotlivci i velkými společnostmi. Zajišťujeme servis ohledně programu, implementaci, tvorbu obsahu, hardware, zaškolení a konzultace.

 

PROČ LUMION?

 

Proč jsme si program Lumion vybrali? Jde o unikátní program, který se díky péči výrobce neustále vyvíjí a zůstává tak stále špičkou ve své kategorii. Lumion posouvá hranice toho, co (a jak rychle) vizualizační program může vůbec zvládnout, také jak jednoduše jej uživatel může ovládat. Z jeho vlastností, otevřenosti vstupům a vývoji je dnes již jasné, že jde o novou cestu v oboru vizualizací. Dovoluje jednotlivcům zpracovat návrhy do vizuální podoby, která je na profesionální úrovni za zlomek času strávený v jiných programech a bez nutnosti zdlouhavého školení. Lumion přesouvá tvorbu vizualizací do 3D ve smysluplné a kompletní formě a nikoliv jen jako podklad pro další úpravy v grafických editorech. Navíc z něho můžete dostat instantně i výstupy, jež pro Vás mohou být doposud zcela cizí a to bez větší námahy než s jakou nyní tvoříte jeden obrázek.

 

ZPRACOVÁNÍ VIZUALIZACÍ

Spolupracujeme také s malými i velkými firmami jako dodavatelé vizualizací. Kromě vytvoření prezentačních výstupů jsme schopni vám zajistit model, technickou dokumentaci, architektonický návrh, katalogovou vizualizaci, konstrukční detail atd.

Výstupy dodáváme v podobě:

- statických snímků (čisté rendry, zákresy a pod.)

- video prezentací a průletů

- panoramatických pohledů na mobilní telefony, tablety a pc

- virtuální reality

- scén k procházení se zákazníkem přímo ve 3D prostoru

 

 

KONTAKT:

Lumiartsoft s.r.o.
Skryjova 1606/8 Brno
tel: +420 770-656-991
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web: http://www.lumion3d.cz/

  slider_geneved.png

 slider_marek.png

slider_odrazy.png

slider6.png  • Sdílet: