There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Soutěž Stavba roku 2016 je otevřená pro přihlášky

 

111

Prestižní soutěž Stavba roku, která již otevřela svůj 24. ročník je v plném proudu a těší se stále narůstajícímu počtu přihlášených staveb. Již nyní je zřejmé, že se bude jednat o skvělé klání napříč všemi obory stavebnictví a na to se znovu velice těšíme. Na webu http://stavbaroku.cz/ najdete přihlašovací formuláře, tedy propozice soutěže, přihlášku a registraci pro případ, že jste své přihlášky zatím nestihli podat.

 
Termín přihlášek a dodání veškerých podkladů je úterý 31. 5. 2016, což je termín, který platí i pro přihlášky do soutěže Zahraniční stavba roku.

Přihlašovat můžete veškeré stavby, které budou zkolaudovány nebo předány do předběžného užívání do konce května 2016, přičemž soutěž nebere ohled na stáří přihlašovaných staveb. Hlásí se stavby na území ČR i mimo ni, pokud je na zahraniční stavbě určitý podíl české práce či materiálu.

Kromě přihlašování staveb můžete využít soutěž i jako skvělou business platformu a to například formou partnerství se soutěží či inzercí v katalogu, který se v nákladu 1.400 ks distribuuje cíleně mezi odborníky v oboru.

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat tým Nadace pro rozvoj architektury a stavebnictví.
Budou Vás rádi informovat o novinkách, které pro soutěž připravují tak, aby pro Vás byla stále lepší platformou pro prezentování skvělých výsledků vaší práce a aby dokázali násobit její potenciál.

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství
Václavské náměstí 31, Praha 1
mobil: 605 230 731
pevná linka: 224 229 617
e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.abf-nadace.cz
http://www.stavbaroku.cz  • Sdílet: