There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

LOMANCO a jeho letní dárky za nákup

 Akce Lomanco a jeho letní dárky za nákup 1.7.-31.7.2016

Pro každého z vás, který si koupí 3 až 9 hlavic nebo turbín LOMANCO čeká uvnitř jedné z krabic USB větráček pro osvěžení během parných letních dnů.Větráček jde připojit na micro usb port a IPHONE. Větráček se ihned po připojení roztočí. Pro jeho funkci není třeba žádná aplikace.

Pro každého z vás, který si koupí 10 a více hlavic nebo turbín LOMANCO čeká uvnitř jedné z krabic míč na rugby.
Míč se dodává ve vyfouknutém stavu a bez pumpičky!

Akce Lomanco a jeho letní dárky za nákup 1.8.-31.8.2016

Pro každého z vás, který si koupí 3 až 9 hlavic nebo turbín LOMANCO čeká uvnitř jedné z krabic letní pirátský šátek na hlavu, který vás bude chránit před sluníčkem a omezí stékání potu do očí.

Pro každého z vás, který si koupí 10 a více hlavic nebo turbín LOMANCO čeká uvnitř jedné z krabic míč na rugby.

Krabice, která bude obsahovat dárek bude označena jasně oranžvou samolepkou s popisem jaký dárek obsahuje.
Proto neváhejte a pořádně překontrolujte krabice LOMANCO a okamžitě si otevřete tu s oranžovou samolepkou!!!

Akce je v běhu od 1.7.2016 do 31.8.2016 nebo do vydání zásob.

Ke každé ucelené objednávce na 3 až 9 kusů hlavic nebo turbín LOMANCO (akce se nevztahuje na LOMANCO příslušenství) vystavené na ABC - AMERICAN BOHEMIAN CORPORATION s.r.o. doručené v termínu 1.7.-31.7.2016 bude přiložen jeden větráček.

Ke každé ucelené objednávce na 3 až 9 kusů hlavic nebo turbín LOMANCO (akce se nevztahuje na LOMANCO příslušenství) vystavené na ABC - AMERICAN BOHEMIAN CORPORATION s.r.o. doručené v termínu 1.8.-31.8.2016 bude přiložen jeden šátek na hlavu.

Ke každé ucelené objednávce na 10 a více kusů hlavic nebo turbín LOMANCO (akce se nevztahuje na LOMANCO příslušenství) vystavené na ABC - AMERICAN BOHEMIAN CORPORATION s.r.o. doručené v termínu 1.7.-31.8. bude přiložen jeden míč na rugby. Při objednávce na 10 a více kusů hlavic nebo turbín LOMANCO (akce se nevztahuje na LOMANCO příslušenství) se k míči nepřikládá dárek za objednání 3 až 9, ale odměnou je pouze míč na rugby.

Zdroj abcweb.cz

abc

   • Sdílet: