There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

ALUROL rozdává dálkové ovladače k roletám!

Pokud zakoupíte 5-9 kusů venkovních rolet s rádiovými pohony BECKER, obdržíte zdarma jeden pětikanálový vysílač. Jestliže bude Vaše objednávka obsahovat 10 a více venkovních rolet s uvedenými pohony, potěšíte svůj rodinný rozpočet bezplatným získáním dokonce desetikanálového vysílače. Pochopitelně máte možnost kombinovat různé možnosti rádiového ovládání BECKER. Objednat si můžete také jednokanálové nástěnné nebo přenosné vysílače, případně pětikanálové nebo desetikanálové, které jsou vybaveny hodinami. Hravě si tak můžete nastavit čas, kdy se Vám automaticky zavřou rolety v dětském pokoji, otevřou v ložnici nebo přistíní v kuchyni. Byt nebo dům by měl sloužit Vám, nikoliv Vy jemu. Nechte se hýčkat roletami s rádiovými pohony BECKER.

dalkove-vysilace

Jak mohu tedy ušetřit?

Přijďte si osobně vybrat

Navštivte vzorkovnu společnosti ALUROL přímo v sídle společnosti v Novém Městě nad Metují. Uvidíte všechny výrobky, můžete je vyzkoušet, proškolený personál Vám odpoví na dotazy, vypracuje cenovou nabídku nebo třeba domluví termín konzultace či zaměření přímo u Vás na stavbě. To vše nezávazně a ZDARMA.

Zašlete poptávku

Pošlete svou poptávku a odborníci firmy ALUROL Vám bezplatně vypracují odpovídající cenovou nabídku.

Zdarma zatelefonujte

Využijte bezplatnou telefonní linku 800 555 580 a promluvte si s kvalifikovanými obchodníky a techniky o produktech společnosti ALUROL. Váháte, který typ rolety je pro Vás vhodnější? Potřebujete vysvětlit výhody výklopných, rolovacích nebo sekčních vrat? Po nalezení optimálního řešení firma vypracuje cenovou nabídku nebo domluví konzultaci či zaměření přímo u Vás na stavbě. A vše bude opět ZDARMA.

Zdroj: www.alurol.com

 

alurol  • Sdílet: