There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Bazénové vysavače

AUTOMATICKÉ VYSAVAČE

Dolphin Galaxy, Dolphin Spring

Plně automatický vysavač. Dolphin Galaxy čistí dno a stěny bazénu do výšky 30 cm a Dolphin Spring dokonce do výšky 40 cm. Tyto ekonomické vysavače jsou určeny pro čištění rodinných bazénů. Vysavač automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Filtr o ploše 0,5 m2 s filtrační schopností 70 цm přefiltruje 16 m3/h vody. Tímto zařízením odstraníte nečistoty ze dna bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chloru. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o nic nemusíte starat, neboť se po ukončení 3 hodinového čistícího cyklu sám vypne.

dolphingalaxy spring 1

Indigo

Bazénový vysavač INDIGO, používá léty prověřenou technologii. Je schopen důkladně vyčistit jak dno, tak i stěny s hladinovou linkou. K zachytávání nečistot, používá filtrační vak s ultra jemnou filtrační schopností 20 micronů.

indigo

Max 3, Max 5

Nový bazénový vysavač pro soukromé bazény. Elegantní s výmečným designem. Max 3 vyčistí všechny nečistoty ze dna bazénu (stěny nečistí), narozdíl od Max 5, který vyčistí dno i stěny bazénu. Díky vyspělé elektronice a účinnému rotačnímu kartáči vhodnému pro všechny povrchy bazénů bude čištění efektivní. Manipulace s vysavačem je velice snadná, filtrační koše jsou přístupné shora.Filtrační koše jsou opatřeny průhlednými víky, aby jejich zanesení bylo na první pohled zřejmé. Vysavač pracuje v 2,5 hodinových cyklech a je vybaven kabelem o délce 18 m. Průtok filtračním košem 16 m3/h.

max3 

Moby

Automatický vysavač Dolphin MOBY nezávislý na filtraci.
Cenově dostupný vysavač bazénu MOBY je určen pro čištění dna rodinných bazénů. MOBY automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Zachycuje nečistoty do velikosti 0,07 mm. Průtok filtračním vakem je 16 m3/h. Délka kabelu je 17 m, čistící cyklus trvá 2,5 hodiny pak se vysavač automaticky vypne. Součástí vybavení je stojan na uložení stroje a kabelu.

moby

Vortex 1

Vortex efekt vytváří silný vír uvnitř filtru. Nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují jeho ucpání.
Unikátní pozice motoru zaručí silnější sání bazénového robotu. Uživatelsky jednoduché čištění filtračního koše. Nečistoty jsou shromažďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je rychlé a hygienické vyčištění filtrů.

vortex1

Vortex 3.2

Čistí dno, stěny a hladinovou linku bazénu.
Technologie Vortex vytváří silný vír uvnitř filtru. Nečistoty se neustále víři uprostřed filtrační komory a tím nedochází k ucpání stěn filtračního koše. Tento koš se nachází v horní části vysavače a je tak snadný přístup odjištěním jedné západky pro jeho vyčištění.

vortex3

POLOAUTOMATICKÉ VYSAVAČE

Pacer

Ideální čistič pro bazény do rozměrů 9 x 5 m
Vhodný pro všechny typy bazénů. Napojení na skimmer, nebo sací trysku. Určený pro čištění dna, ale máme vyzkoušeno že při silnějším čerpadle filtrace, vysavač čistí i stěny.
Min. výkon pumpy 0,56 kW
Čistící rychlost 6/min

pacer

X7 quattro

Poslední generace bazénových čističů nabitá patentovanými technologiemi.
Díky extra širokému sacímu vstupu (18 cm) X7 Quattro sebere více nečistot.
X7 Quattro přicházi v kompletu s průtokovým košíkem na nečistoty, který zachytí větší kousky nečistot ještě před filtrací což nabízí větší efektivnost filtrování.
Minimální výkon pumpy je 0,56 kW a čistící rychlost činí 7 m/min.
Obsahuje též čtyři exkluzivní patenty:
Dia Cyklone - větší sací síla (+40%) odstraní všechny nečistoty ze dna i stěn vašeho bazénu.
Quattro traction Control - čtyři flexibilní disky extra přiléhavé pro dokonalé vyčištění rohů a stěn bazénu.
Flexibilní kloub - maximalizuje pokrytí bazénu pro důkladné vyčištění dna stěn i rohů.
Twist Lock - bezpečný systém který zamezí úniku vody v hadicových spojích.

x7

Více informací o produktech z tohoto článku naleznete ZDE.

madekop  • Sdílet: