There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Obchodní jednání při veletrhu FOR ARCH 2016

Rádi bychom Vás informovali o mezinárodní stavebně zaměřené akci (kooperační setkání firem). Setkáte se s potenciálními partnery pro spolupráci během individuálních předem domluvených schůzek na základě Vašich kooperačních profilů.

Hlavní informace
On-line registrace otevřena do 20.8.2016!
Místo  a den konání: veletrh FOR ARCH v Praze dne 22.9. 2016
Poplatky: účast ZDARMA

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj ČR společně s ABF, a.s. Vás zvou na obchodní dvoustranné schůzky s evropskými podnikateli.
Obchodní jednání jsou především určena firmám ze stavebních oborů, jako je
- konstrukční a stavební činnost
- výroba schodišť
- obkladačské, zednické práce a malířské práce
- sanita
- ochrana povrchů
- přírodní kameny
- vytápění, komínové sestavy
- automatizace pro průmysl a domácnosti
- údržba, rekonstrukce a modernizace objektů
- rekonstrukce památkových objektů
- logistika a další

Využijte časově i finančně zajímavé příležitosti k získání nových obchodních kontaktů.

D4S 7809 D4S 7834

Nahlédněte do nabídky/poptávky již registrovaných německých firem a setkejte se s nimi osobně!

Baugeschäft Geißler GmbH (Dresden) - firma hledá partnery, kteří se zaměřují na rekonstrukci a modernizaci budov. Mimo jiné firma poptává tesařské produkty, např. interiérové dveře, parkety, dřevěné palubky, dřevěné/ocelové dveře a vrata určená pro sídla, usedlosti a sauny.

Elektro Schuster GmbH (Wittichenau) - firma poskytující kvalifikované služby v oblasti moderních stavebních technologií.

Teletek GmbH ( Dresden) - firma hledá ke spolupráci české a slovenské partnery, nabízí spolupráci v těchto oblastech – elektroinstalace, instalace požárních alarmů, instalace bezpečnostních alarmů.

Klee-Haus Baupartner GmbH (Dessau-Rosslau) - firma nabízí spolupráci v oblasti výstavby soukromých domů nebo panelových domů a dále pak poskytuje podporu pro výrobce stavebních materiálů, kteří mají zájem o vstup na německý trh.

JS Lasertechnik GmbH (Stendal) - firma specializující na výrobu schodišťových a balkónových konstrukcí, zábradlí, kovového nábytku a dalších rámových konstrukcí. Firma nabízí i služby zařízení TruLaser Tube 7000 od firmy TRUMPF a dalších laserových řezacích zařízení.

Fuchs + Girke Bau und Denkmalpflege GmbH (Ottendorf-Okrilla) - firma hledá partnery v oblasti stavebnictví.

FELGNER Sicherheitstechnik GmbH & Co. KG (Dresden) - firma hledá české firmy k navázání spolupráce. Firma poskytuje všechny druhy technologických služeb zabezpečení a výrobků pro poplachové systémy, mechanické a digitální zámkové systémy, kamerové systémy, poštovní schránky, trezory a tak dále.

Werner Stahl GmbH (Leipzig) - firma hledá stavební firmy, které se zabývají výrobou balkonových a zábradlových komponentů. Dále pak hledá zkušené zaměstnance v oblasti kovových konstrukcí se svářečskými dovednostmi.

Drechslerei Frank Kühnicke (Leipzig) - firma hledá architekty, projektanty, kvalifikované řemeslníky, úřady, ale i majitele budov, kteří mají zájem o spolupráci v oblasti ternárních výrobků.

Albert Walther GmbH (Dresden) - firma poptává firmy, které nabízejí CNC rytí, laserové štítky a vývěsní štíty.

Licht- und Sonnenschutzanlagen Beeg (Miltitz) - firma hledá distributora produktů vysoké třídy ochrany proti slunečnímu záření / zastínění. Dále má zájem o spolupráci se zkušenými společnostmi v oblasti instalace kovových a skleněných konstrukcí.

O loňské úspěšné akci se dočtete v tiskové zprávě o Matchmaking FOR ARCH z roku 2015 ZDE.
On-line registrace pro letošní ročník ZDE.

Kontakt:
Magda Drholcová
tel: 532 194932
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

logo cs oříznuté  • Sdílet: