There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Jak koupit a rekonstruovat bydlení?

Kupujete dům, byt, pozemek? Chystáte se na rekonstrukci bydlení? Nechte si poradit od odborníků! Přednášky ESTAV.cz na veletrhu For arch 2016 přinesou praktické rady stavebních inženýrů, právníků, designérů a dalších specialistů. Přijďte si nechat poradit a zeptat se, co vás zajímá. Pro přihlášené účastníky konference máme dárek: tištěná příručka Jak koupit bydlení zdarma.

Název akce: Jak koupit a rekonstruovat bydlení
Druh akce: konference
Pořadatel: portál ESTAV.cz, konference je součástí doprovodného programu veletrhu For Arch
Datum konání: 23.9.2016, 10.00 -10.15 prezence, 10.15 - 17.00 přednášky a prezentace
Místo konání: PVA EXPO PRAHA, Beranových 667, Praha 9
Vstup: Zdarma, pro přihlášené dárek: tištěná příručka (kapacita je omezena)

Tento doprovodný program v pátek 23. září od 10 hodin navazuje na příručku Jak koupit bydlení, kterou portál ESTAV.cz připravil k loňskému veletrhu For arch a porota ji ocenila hlavní cenou GRAND PRIX. Hlavní myšlenkou příručky je nabídnout otázky, na které by měl investor chtít slyšet odpověď, aby nekupoval zajíce v pytli.

Na doprovodném programu získáte další rady formou přednášek a diskusí s odborníky. Rozšíří rady nejen na koupi nemovitosti, ale i na její rekonstrukci. A jelikož výsledkem dobré koupě nebo rekonstrukce je dobré bydlení, je jasné, že zazní rady užitečné i těm, kteří své bydlení již mají.

konference-estav-2

Návštěvníci přednášek se tak mohou ptát právníka, vyslechnout rady ohledně větrání, výskytu plísní a rady lékařky k tématice zdravého bydlení, prostřednictvím ukázek z praxe zažít problémy starých budov a v neposlední řadě i záludnosti technických náležitostí nemovitosti a její potřeby energií a financování a údržby nemovitostí.
Na koho se můžete těšit na For arch 2016 v přednáškovém bloku, bude ESTAV.cz postupně prozrazovat na portále a facebookovém profilu. Účast již přislíbila řada oblíbených autorů.

Kapacita sálu je omezená, přihlásit se můžete pomocí on-line formuláře ZDE.

logo estav-1500  • Sdílet: