There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Novinka okapového systému Rainline

Lindab Rainline je kompletní okapový systém vhodný pro všechny typy střech a krytiny, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Ocelový, žárově pozinkovaný plech s ochrannou barevnou vrstvou po obou stranách zaručuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, velmi dobrou ochranu proti korozi a přirozeně trvanlivou a přitažlivou povrchovou úpravu. Švédský okapový systém Lindab Rainline je dodáván na český trh už od roku 1993, díky své kvalitě a výjimečnosti se stal jedním z nejoblíbenějších systémů na trhu.

Zvolte si i vy pro svůj dům okapový systém nejvyšší kvality.

DSC 9576

Nabídka okapů je obohacena o kávově hnědý odstín (RAL 8019), který je proti standardní hnědé výrazně tmavší. Jedná se o speciální nabídku 11té barvy, která je k dostání za cenu běžné lakované konkurence, přičemž síla materiálu, přesnost výroby, povrchová úprava a záruky odpovídají vysokému standardu Lindab.

Okapy na běžný dům se sedlovou střechou o délce hřebene 12m vyjdou v kávově hnědém odstínu o celých 62% levněji než všech dalších 10 stávajících barevných odstínů Lindab.
Přitom všechny vlastnosti, díky nimž je okapový systém Lindab Rainline na tuzemském trhu jedničkou se nemění. Záruka na povrchovou úpravu Elite, v níž jsou okapy Lindab provedený je 30let.

Kávově hnědé okapy jsou skladem jak ve výrobním závodě v Hustopečích, tak i v pobočce v Brně, na objednání u všech prodejců Lindab nebo obchodních zástupců.

Lindab new-logo 0  • Sdílet: