There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Veletrh STAVOTECH v Olomouci

Výstava MORAVSKÁ DŘEVOSTAVBA, která se stala již tradiční součástí veletrhu STAVOTECH, se bude letos konat ve dnech 3. – 5. 11.2016 v pavilonu „A“ olomouckého výstaviště Flora. Již tradičně se na výstavě bude prezentovat také Národní stavební centrum, Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) a spol. Termo Komfort s.r.o.

Zástupci výše uvedených společností vystoupí se svými odbornými přednáškami také v rámci doprovodného programu veletrhu a to v pátek dne 4.11.2016.

Prezentace pro Vás si připravili:

Ing. Vratislav Blaha - téma: „Co je třeba zohlednit při výběru zhotovitele kvalitní dřevostavby?“
Ing. Josef Slováček – téma: „Úsporné vytápění/chlazení tepelnými čerpadly a zdravé bydlení s rekuperací vzduchu“
Ing. Tomáš Hrdlička – téma: „Energeticky efektivní a šetrné domy“


 VOLNÁ VSTUPENKA na veletrh Stavotech 3.- 5.11.2016 na Výstavišti Flora v Olomouci.

Vytiskněte si vstupenku a přijďte za námi na největší podzimní stavební veletrh na Moravě.
Vstupenku s kompletním programem stahujte ZDE.

stav3

Jednou z činností Národního stavebního centra je i provozování celoroční výstavby ve 3D expozici stavebních materiálů a Centra vzorových montovaných domů EDEN 3000, kde si mohou zájemci o kvalitní dřevostavbu prohlédnout vzorové domy několika osvědčených výrobců, jako jsou např. RD Rýmařov, HAAS Fertigbau nebo ATRIUM s.r.o. Prostory brněnského Centra vzorových domů jsou otevřeny denně od 10 do 18 hodin a v každém vzorovém domě jsou na setkání s Vámi připraveni zkušení stavební poradci. Centrum se nachází na adrese: Brno, Bauerova ul. 10 (vedle brány č. 10 výstaviště BVV). Detailní informace naleznete na: www.stavebnicentum.cz .

stav1 

 stav2

V roce 2015 byla v České republice dokončena výstavba celkem 13 412 nových rodinných domů. Z tohoto počtu bylo s využitím technologie výstavby na bázi dřeva (dřevostaveb) postaveno již 1 791 rodinných domů, což znamená, že podíl dřevostaveb na našem trhu dosahuje již 13,3 % a neustále meziročně kontinuálně roste.
Přijďte se dozvědět proč se tak daří dřevostavbám ….

Ing. Vratislav Blaha, CSc.,
Národní stavební centrum s.r.o.

logo NSC  • Sdílet: