There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Hypotéka „na dřevo“

Přemýšlíte o dřevostavbě? Díky speciální hypotéce získáte peníze „na dřevo“ rychle a jednoduše.

Výstavby montovaných domů jsou velmi rychlé a v současné době mezi klienty oblíbené. Vzhledem k rychlosti výstavby dochází ale často k „předběhnutí“ administrativních kroků samotnou výstavbou, což doposud komplikovalo její nancování. Služba nancování montovaných domů tyto překážky odstraní.

Díky naší hypotéce se vyhnete složitému financování předhypotečním úvěrem či zajištěním jinou nemovitostí.

Výhody naší hypotéky:

– Jednoduché vyřízení hypotéky, a to i na dřevostavbu nebo montovaný dům.

– Není nutné zajištění jinou nemovitostí, máte výhodné podmínky standardního hypotečního úvěru včetně služby Variabilita splátek.

– Peníze dostanete rychle, 90 % ceny díla získáte ještě před dokončením výstavby a zbylých 10 % ceny pak po jejím dokončení.

Hypotéku můžete využít, pokud výstavbu provádí rma z Asociace dodavatelů montovaných domů. Členství Vašeho dodavatele v Asociaci Vám zaručuje dodržování vysokých standardů při výstavbě a vysokou kvalitu pořizovaného domu.

Tip pro Vás

Pokud si hypotéku sjednáte do 31.10. 2016, získáte navíc zdarma:

– odhad nemovitosti,

– službu Financování montovaných domů,

– službu Variabilita splátek.

 zalety-cegly-jako-materialu-elewacyjnego-03

Pro více informací se přij'dte poradit do kterékoliv pobočky, navštivte naše stránky www.hypotecnicentrum.cz nebo nám zavolejte na infolinku 956 777 497

Tato nabídka není návrhem na uzavření smlouvy. Poskytnutí uvedených služeb může být vázáno na splnění dalších podmínek, které Vám ochotně sdělíme v kterékoliv naší pobočce.

539px-Ceska Sporitelna.svg  • Sdílet: