There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Vypadá jako vypínač, ale skrývá FM rádio s Bluetooth

Nový přírůstek firmy ABB s. r. o. ve skupině přístrojů AudioWorld kombinuje možnost rozhlasového příjmu a Bluetooth připojení. Nyní si tedy můžete užít nejenom příjem rozhlasu, ale také reprodukci hudebního obsahu např. z chytrého telefonu. Tím se nabídka hudby rozšiřuje v podstatě neomezeně. Ideální řešení pro kuchyň nebo koupelnu.

audio

Přístroj má velmi jednoduché ovládání a zároveň poskytuje široké možnosti nastavení a výběr funkcí, jako je definice hlasitosti po zapnutí, jas, kontrast či osvětlení displeje, automatické nebo ruční ladění FM stanic, buzení, usínání, časovač, ovládání z jiného místa spínačem nebo tlačítkem a další.

Do paměti můžete uložit 8 rozhlasových stanic a 8 zdrojů Bluetooth signálu. Pokud má Váš telefon funkci NFC, Bluetooth se připojí a odpojí prostým přiblížením telefonu k přístroji.
Novinka je kompatibilní se všemi designovými řadami skupiny AudioWorld (Tango®, Levit®, Neo®, Element®, Time®, Future® linear, Solo®, Solo® carat, Alpha exclusive®), samozřejmě s možností instalace do vícenásobných rámečků. Stačí pouze připojit napájení 230 V a jeden nebo dva reproduktory.

Technické údaje:
Tuner FM s Bluetooth, se zesilovačem
Typové číslo: 8217 U-500

 

ABB3  • Sdílet: