There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Lepší ceny energií

Na trhu jsou nabídky jednak klasických dodavatelů, tak i nabídky aukčních společností, které vychází ze soutěže zúčastněných dodavatelů. Nezávislý přehled a orientaci v cenách a bonusech přináší Kalkulátor cen energií TZB–info, který také umožňuje kontrolu vyúčtování nebo kontrolu cen, jak si nová individuální „nejlepší“ nabídka dodavatele stojí ve srovnání s nabídkami konkurence.

019853o1

Zákazník má také možnost formou poptávky přímo oslovit vybraného dodavatele. Při změně dodavatele, respektive při sepsání smlouvy kalkulátor může pomoc i s tím, že vypočte optimální výši záloh, aby zákazník zbytečně nepůjčoval peníze dodavateli. Když už se zákazník rozhodne změnit dodavatele, tak musí počítat s tím, že změna dodavatele je v Čechách bohužel dlouhodobá záležitost, že u smluv na dobu neurčitou trvá obvykle téměř čtyři až sedm měsíců. U smluv na dobu určitou se vyplatí uvažovat o změně dodavatele poslední rok závazku.

Ten, kdo se nechce zabývat tím, jak výhodná je jeho nabídka, může zvolit produkt aukční společnosti. Pak bude mít zákazník každé dva roky jednu z nejlevnějších energií na trhu bez toho, aby se musel dodávkami zabývat.

014259o8  • Sdílet: