There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

MEZINÁRODNÍ KONFERENCE CENTRA PASIVNÍHO DOMU 2016 SMART BUDOVY, MĚSTA, REGIONY

 unnamed

Brno hostí mimořádnou odbornou událost – Mezinárodní konferenci Centra pasivního domu 2016 s podtitulem SMART BUDOVY, MĚSTA, REGIONY, která proběhne 10. a 11. listopadu v prostorách Rotundy BVV.
Cílem akce je setkání architektů a zástupců stavebních firem spolu se zastupiteli měst a obcí, jakož i se zástupci ministerstev a řediteli škol. Konference jim přiblíží řadu aktuálních témat, která se týkají nejen současných trendů energeticky úsporného stavebnictví, ale také jeho využití při rozvoji měst, obcí a škol v Česku. Mezinárodní konferenci 2016 pořádá nezisková organizace Centrum pasivního domu, která představuje nejrozsáhlejší a nejvlivnější platformu v oblasti pasivních domů v České republice. Do Brna pozvala řadu špičkových odborníků z České republiky i ze zahraničí, např. z Rakouska nebo Holandska. Zastupují především architekty, stavebníky a státní správu.

Na Mezinárodní konferenci Centra pasivního domu 2016 proběhne také doprovodný veletrh. Je určen nejen návštěvníkům konference, ale také veřejnosti, která na něj má vstup zdarma. Na místě se budou prezentovat více než 2 desítky firem z oblasti architektury, stavebnictví nebo úspory energií. Pro návštěvníky jsou připraveny také soutěže, např. o víkendový pobyt v pasivním domě, jízdu v elektroautě a další. Na veletrh pak volně navazují Dny pasivních domů, které proběhnou 11. – 13. listopadu.

Zdroj: CPD

cpd-logo-gif  • Sdílet: