There isn't any images, Please upload via modules management in admin section

Novinky

Dřevěná stavba roku

Anketa, která chrání životní prostředí

Dřevěná stavba roku (DSR) je soutěžní anketa podporující dřevo jako obnovitelný stavební materiál. Cílem projektu je vysvětlit široké veřejnosti, že využíváním dřeva chráníme životní prostředí. Anketa zdůrazňuje, že dřevo je naší nejvýznamnější domácí obnovitelnou surovinou, materiálem budoucnosti, čímž vytváří příznivé podmínky pro zvýšení jeho využívání v ČR.

Anketa DSR představuje dřevěné stavby ve všech jejich podobách, je unikátní svým zaměřením právě a výhradně na dřevo a zdůrazňuje obrovskou variabilitu této suroviny pro každodenní využití. Nadace dřevo pro život úmyslně tuto anketu projektuje jako marketingový nástroj pro konkrétní firmy a osoby, které se věnují využívání dřeva ve stavebnictví.

Nadace dřevo pro život prostřednictvím ankety Dřevěná stavba roku naplňuje závěry Stockholmské deklarace OSN z roku 1972, která definuje nutnost ochrany neobnovitelných zdrojů surovin. Využíváním dřeva tyto neobnovitelné zdroje chráníme, a tím i udržitelný rozvoj naší planety.

drevena-stavba-roku-2017

Přihlašte se co nejdříve

Přihlaste svou dřevěnou stavbu do 30. 11. 2016 a jako bonus bude Vaše dílo představeno ve speciálním příspěvku v rámci kampaně “Naši první soutěžící” na Facebooku a webu Dřevěné stavby roku, a to ještě před zahájením halsování. Tak neváhejte! Počet míst v kategoriích je omezený!

Další informace týkající se přihlášení do ankety naleznete ZDE.
Přihlášením do Dřevěné stavby roku, ankety, která chrání životní prostředí, získáte také tyto výhody:
1) zajistíte si efektivní reklamu,
2) přilákáte nové zákazníky,
3) porovnáte své dřevěné stavby s konkurencí,
4) podpoříte využívání dřeva jako obnovitelné suroviny.

Více informací o anketě naleznete ZDE.

s file  1  • Sdílet: